Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 16 hetesen még...

Normális ha 16 hetesen még alig látszik a pocakom és egyszer nagyobb mint máskor? Hogyan lehet eldönteni hogy már megmozdult vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy estefelé nagyobbnak érzed a hasad tök normális, a széklet, a bélgáz mennyisége erősen befolyásolja.

Az elején a mozgás is ritkán egyértelmű, nekem volt hogy belülről 'hasbarúgott' a fiam, majd 1 hétig semmi.......

2012. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gázok miatt látod egyszer nagyobbnak másszor kisebbnek. Minden pocak,terhesség más,meg fog nőn ne izgulj.Én csak örülni tudok,hogy 23 hetes vagyok és még csak most nem tudom felvenni a régi gatyáimat.
2012. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Örülj neki, az a szerencsés ha nem nő hatalmasra a pocakod, amúgy ez alkat függő is.

Nekem két pici gyerekem van, mindkét terhességemnél kicsi hassal mentem szülni és még fürdőruhában sem mondaná meg senki, hogy valaha is voltam terhes, olyan szép maradt a bőröm:))

Én örültem a kicsi hasamnak, kb. 24-25 hetes terhesen kellett csak picivel nagyobb ruhát vennem, addig tudtam hordani a régi nadrágjaimat is.Így a bőröm sem nyúlt ki, sehol egy repedés, a kórházból már teljesen lapos hassal jöttem ki, a régi farmeromban:))Örülj a pici hasadnak!!!

2012. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A méret a puffadás miatt változhat. Az első terhességemnél még 20 hetesen is alig látszott valami, most meg már a 12. hétig is alig tudtam eltitkolni. Persze azért, mert a hasam már nem olyan rugalmas, mint anno...
2012. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Főleg az elején (legalábbis nekem eddig) estefelé nagyobb a poci, mint mondjuk reggel. Ez a haspuffadás miatt van. Nem tudom nekem az segitett e egy kicsit, hogy többször ettem kevesebbet, vagy csak úgy alakult, de már jobb.

Nekem totál lapos hasam volt, most a 11. hétben vagyunk az első picurkámmal, de már látszik ha passzos felsőt veszek fel.

A mozgások beképzelése és valósága terén viszont még nem tudok válasszal szolgálni.

Jó babavárást mindenkinek és egészséget!

2012. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!