Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menstruálok és fáj, görcsöl...

Ha menstruálok és fáj, görcsöl a méhem és ha 15 hetes terhes lennék, akkor érezném a fájdalomból, hogy nagyobb a méhem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na még egyszer fuss neki!
2012. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval, ugye amikor menstruálunk, akkor sokszor fáj a hasunk, a méhünk. Ilyenkor lehet érezni, hogy hol a méhünk, mert ott fáj. Ha 15 hetes terhes lennék, akkor már jóval nagyobbnak kéne lennie és már a has fentebb része is fájna, nem? Addig, ameddig a méh tart.
2012. máj. 8. 09:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha 15 hetes terhes lennél, akkor azt már tudnád, hidd el.
2012. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

De miért kéne fájnia?

Nem minden terhesnek fáj ám a hasa!

Nekem pl. nem fájt szinte soha!

2012. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De én a menstruáció alatti fájdalomra gondolok.
2012. máj. 8. 09:51
 6/15 anonim ***** válasza:

Bocs,nem bunkózni akarok, csak nem biztos, hogy jól értem...

Tehát: menstruációnál görcsölni szoktál, igaz? Eddig mindig rendesen megjött a menzeszed, minden hónapban, és görcsöltél is. Most is éppen menstruálsz, és görcsölsz, csak most kicsit feljebb is fáj, mint eddig. Ebből arra következtetsz, hogy esetleg már 15 hetes terhes vagy, és mivel már nő a méhed, ezért érzed nagyobb helyen a görcsöket is. Jól értem?

2012. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, de majdnem jó. :D


Nem érzem fentebb, de arra lennék kíváncsi, ha már ennyi idős lennék, akkor fentebb kéne éreznem a görcsöket?

2012. máj. 8. 09:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Oké, így már világos :D :D


Hát őszintén szólva kétlem, hogy lehetséges legyen, hogy 15 hetes terhesen "rendes", görcsölős menzeszed legyen. Ilyen vérzések, meg görcsök mellett szinte lehetetlen, hogy megmaradjon a baba. Bár persze láttunk már csodát.

2012. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés fájt hasonlóan (persze százszoros intenzitással), mint a menstruáció. És akkor sem az egész hasam fájt, hanem ugyanúgy csak lent, a hasam aljánál fájt (meg hátul a keresztcsontnál). Egyáltalán nem éreztem fent, hogy "meddig tart" a méhem.
2012. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 8. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!