Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a kedves...

Mit lehet tenni a kedves utcai járókelők ellen? Szinte mindenki megállít (ismeretlenek), hogy mennyire lent van a hasam, és milyen nagy... sajnálnak, meg egyebek.

Figyelt kérdés
Tudom, senki nem akar bántani, de annyira elegem van, hogy legszívesebben ki sem mennék az utcára. Ja, a 36.hetet taposom, eddig 10 kg-t híztam, főleg hasra.
2008. ápr. 23. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nállam is ez a helyzet pedig én csak 26 hetes vagyok én azt szoktam mondani hogy igen lent van de az orvosom szerint minden oké!
2008. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lányok, az miért baj, ha lent van a has?
2008. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állítólag közeleg a szülés, s sokan azt hiszik, na, már holnap megszülsz (pedig nem feltétlen, sőt!)
2008. ápr. 23. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ilyenkor a legegyszerűbb hárítás, hogy elnézést sietek, vagy előveszem a mobilt, mintha csörögne és beszélnék rajta.

Én is utálom, de azt mégjobban, ha a gyerekhez jönnek oda gügyögni.

Én is megnézem a kismamákat, mert gyönyörűek, a babákat is, de eszembe nem jutna odamenni megsimizni a hasát vagy gügyögni a gyereknek.

Ez a magyar kultúra sajna...

2008. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan zavar,ha mindenki a pocakomat akarja fogdosni,ilyenkor teszek egy lépést hátra és hozzátszem,hogy nem szeretem.Eddig bevált.
2008. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még (és sajnos már) nem vagyok terhes, de ha ez a sok kedveskedő ember belegondolna abb, hogy vajon milyen érzés lenn, ha bármijüket elkezdené fogdosni mindenféle idegen, lehet, hogy ők sem tennék. Én arra gondoltam, hogy ezt egyébként biztosan szeretetből teszik, csak az nem jut el a tudatukig, hogy a hasunk az hozzánk van növe és hogy a baba az belül van hiába is simogatják, azt egyenlőre a mama jobban érzi. DE NEM!! Ők csak a kisbabát látják a pocak mögött és azt nekik muszáj matatni, mert biztos bele is pusztulnának, ha nem lehetne. Szóval mikor terhes lettem akkor ez a gondolat idegesített a legjobban, hogy majd egy idő után mindenki fogdosni akarja. Még semmi nem látszott, de a szórakoztató "iparban" dolgozom és egy jelenetnél a kollegám meg át kellett fogja a derekamat hátulról és én azt hittem a guta üt meg. Sajnos a 11. héten elment a babánk de azóta ez az érzés teljesen elmúlt. Szóval nagyon sajnállak titeket és együtt érzek veletek. Ja! Ha meg kocka formájú volna a pcakod ahhoz is miköze bárkinek!? Pláne, ha a dr. szerint pont úgy jó.
2008. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok és valamiért nem zavar ha megfogják,illetve picit megsimizik a hasam.Gyakran beugrok a munkahejemre (ruházati üzlet) és olyanok is megsimizik akiket talán még soha nem láttam.Majd az lesz igazán zavaró,amikor már megszületik és a picit fogdossa boldog boldogtalan.Erre rágondolni is rossz!A csöpp kis kezét amit utánna majd a szájába vesz,mindenféle emberek meg akarják majd fogni.Sok mindent nem tudsz most tenni ellene,max rájuk mosolyogsz és továbbmész,mondván,hogy sietsz.Azt a pár hetet meg már féllábbal is kibírod!:)
2008. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!