Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvízvételnél bent lehet...

Magzatvízvételnél bent lehet velem a párom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem. A szoba, ahol leveszik, ugyan nem egy műtő, de a környékeden sterilnek kell lenni mindennek. A párod meg gondolom nem akarja megnézni, h egy nagy tűvel megszúrnak. Látványnak elég drasztikus.
2012. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Pedig nekem segítene,ha bent lehetne...
2012. máj. 16. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi tutyimutyi... meg gondolom a kérdező nem is azért kérdezte, hanem mert biztonságot adna a jelenléte.

Az én férjem is végignézte a szülést és nem lett rosszul, semmit nem talált gusztustalannak, még a köldökzsinort is elvágta... utána csak sírt... de a boldogságtól :)

2012. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar túl leszel rajta. Észre se fogod venni és végeztél.
2012. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Bent lehet a parod! Nalam is bent volt az enyem. Nem is mentem volna nelkule! Ja es nem fajt, csak egy kicsi szurast erzel. Ne felj!
2012. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha nálad bent lehetett a párod, akkor valószínűleg kórháza válogatja.
2012. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor ezt tényleg kórháza válogatja.Az első babámnál nekem is bent volt a párom,és most is bent lesz.Ragaszkodik hozzá,és egyáltalán nem undorodik.Valószínű egy tű látványa sem fogja elriasztani:))Remélem beengedik...:))
2012. máj. 16. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk Győrben nem lehet bent veled senki magzatvízvételnél.

Úgy látszik, tényleg kórháza válogatja.

24 hkm

2012. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
olyan nincs,hogy nem lehet bent!!! A ferjem nem is engedne egyedul!
2012. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig itt még ha fejre áll az ember sem mehetnek be veled, hidd el! Én is szerettem volna, de nem engedték, csak max a váróban...:S
2012. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!