Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a Baross u. kórházban...

Sziszi... kérdése:

Aki a Baross u. kórházban szült. Mit adtak a babának és mit kellett vinni? Milyenek az orvosok? Szülés után velem maradhat a baba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én lassan 5 éve, hogy szültem ott. A babának adtak mindent, de amilyen ruhácskát bevittem, azt ráadták. Én császáros voltam, akkor kaptam meg a babát, mikor levittek már az intenzívről. Fogadott orvoom volt, nagyon rendes. Persze azóta már változhattak a dolgok, de van szülőszoba látogatás és szülésfelkészítő tanfolyam is, ott szerintem elmondanak mindent.
2012. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szültem ott a kisfiamat. Indított szülés volt, aminek császár lett a vége. Fogadott orvosom volt, a szülés alatt nagyon kedves volt mindenki, a szülésznők is és a műtősök is abszolút felkészültek és nagyon kedvesek. Másnap vittek le a kisfiamhoz, na hát ott már más a helyzet. A csecsemősök, 2 kivételtől iszonyat bunkók. Mikor szülés után másnap reggel lementem, hogy megnézzem a kisfiamat (ágyat csak délben kaptam), akkor szó szerint rám csukták az ajtót, hogy mit akarok én ott, és majd délben megkapom a babát. Mikor délben lekerültem akkor a férjemet elzavarták, hogy majd 16 órától lesz látogatás, mondtam, hogy 5 percet had maradjon, mert tegnap óta nem láttuk a gyereket. Akkor közölte a nő, hogy majd a biztonságiakkal beszéljem meg, mert a kamerát látva mindjárt megfognak jelenni, mert nincs látogatás, és a gyerek apja amúgy sem foghatja meg a babát (mondanom se kell, hogy nem érdekelt, maradt pár percet és meg is fogta), persze senki nem jött reklamálni. A baba egész nap velem volt, este vitték csak el fürdetni. Az egyik szobatársamat majdnem leordították, hogy mi a fenének cserélt Neki pelust úgy fürdetés előtt fél órával (melleslen soha nem ugyanabban az időpontban van a fürdetés), mert a gyerek még kibírta volna az a fél órát. Pelenkát csak fürdetés után adnak, úgyhogy azt vinned kell, amit napközben cserélsz Neki, törlőkendőt is a sajátotokat kell használni,ruhát azt kell Neki vinned, amiben haza viszitek.
2012. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!