Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedhet a has az első...

Keményedhet a has az első trimeszterbe?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szia, nem a puffadás miatt van? nekem szinte az egész hasam kőkemény estére, reggel nem olyan vészes.

11 h kismami

2012. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mizuzizu92 ***** válasza:
olvastam a az interneten hogy attól is lehet ahogy változik az emésztés meg ilyesmi .
2012. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A mehed mindig kemenyedik, akkor is, ha nem vagy terhes, csak akkor nem erzed, mert olyan pici.

Onnantol, hogy terhes vagy, es elkezd noni onnantol erzed is, es ahogy haladsz elore a terhesseggel ez egyre gyakoribb lesz.

Van, aki nem erzi az elso trimeszterben, mert nem annyira erzekeny az ilyen dolgokra. Ez genetika. Van, aki hamarabb erzi, jobban figyel magara, stb.

De ez teljesen normalis. En onnan vettem eszre a masodik terhessegemet, hogy kemenyedett a mehem. 5 hetesen.

2012. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem is keményedik lent a hasam,6 hetes 3 napos.
2012. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!