Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hamarosan szülni fog,...

Aki hamarosan szülni fog, fél? Első babásokra gondolok!

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
még 8 hetem van hátra, és nem félek tőle,inkább nagyon várom már. Kíváncsi vagyok mi vár rám, és nagyon várom, hogy lássam a kisfiam:)
2012. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetem van még, én is kisfiút várok. Egyáltalán nem félek és nem is izgulok. Teljesen pozitívan gondolok a szülésre, és tudom, hogy minden rendben fog zajlani. :)
2012. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 timszy25 ***** válasza:

Nekem másfél hetem van még hátra szintén kisfiút várok:)

Én se félek már izgatott vagyok és várom hogy végre megszülessen.

2012. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem félek, de volt már egy-két fincsi jóslót, azért elég durva lesz...
2012. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, nem félek. Amit fontosnak tartottam, azt megkérdeztem az orvosomtól, utána néztam, lesz szülésznőm és ott lesz a férjem is. 36. hét után elkezdem a homeopátiás szereket. Járok szülésfelkészítőre, nagyon pozitív tapasztalataim vannak. Szerintem fel lehet készülni rá annyira, hogy ne azon kelljen görcsölni, most vajon mi történik.
2012. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én péntekre vagyok kiírva és változnak bennem az érzések! Múlt héten pl nagyon be voltam rezelve. Most egyáltalán, sőt várom! Azért szerintem mindenkiben van félelem, csak tudni kell kontrollálni!

Könnyű szülést Mindenkinek!

2012. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 8 hete szültem. Nagyon vártam már, hogy végre a kisfiamat a kezemben tartsam. Egyálltalán nem féltem, jöjjön aminek jönnie kell alapon voltam. Mpstmár tudom, hogy milyen és biztosan tudom, hogy ha lesz másik babának iszonyatosan fogok félni a szüléstöl.

Könnyü szülést nektek és boldog babázást! Mert babázni viszont nagyon jó dolog, a legszebb a világon.

2012. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 hetem van még, elvileg. Változnak az érzések. Egyszer félek, egyszer nem, állítólag normális. Mondjuk, ahogy közeledik, enyhül a félelem és inkább szeretnék már túl lenni rajta, mert nagyon szeretném már kezembe venni és tudni, hogy egészséges, szép és minden rendben van.
2012. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!