Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes kismama vagyok. Az...

16hetes kismama vagyok. Az elmúlt pár napba eléggé nyúzott vagyok, fáj a fejem, szédülök, valamelyik este hányingerem is volt. Van még valaki hasonló tünetekkel? Lehet hogy az időjárás teszi?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is eléggé rosszul vagyok kb. 3-4 napja.

Borzasztóan fáradt vagyok és este fele szédülök meg egyszerüen rosszul vagyok..

Szerintem is az időjárás miatt lehet.

13 hkm

2012. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj de jó! Bocsi! De örülök,hogy nem vagyok ezzel egyedül!

Nekem csak tegnap kezdődött,de én mindig tiszta "beteg" vagyok a tavasztól.Tavaszi fáradtság. Csak most még pluszba jön ugye,a terhesség.Szintén hányinger,gyengeség álomkór.

2012. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is vannak panaszaim 18 hetes vagyok és fejfájás hányinger ha eszek valamit ki is hányom nagyon kellemetlen és nem birok kikelni az ágyból de ha viszont lepihenek és 4-5 órát alszok akkor utána szinte semmi bajom!
2012. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtató a kérdés és a válaszok is. Én a 14. hétben vagyok és minden bajom van. Feszül a hasam, nyúzott vagyok, feküdnék mindig, fejem se 100...lehet az időjárás kínoz minket tényleg. Kitartás Lányok :)
2012. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesen akármikor minden ilyen közérzet normális.
2012. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes de napok óta fáj a fejem. Az időjárás...
2012. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is lehet, hogy babás vagyok...még nem tudom, de remélem.

Viszont a nyúzottság nálam is jelentkezik és igaz csak egy este, de hányingerem is volt.

2012. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!