Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri Anyukák, Kismamák....

Győri Anyukák, Kismamák. Tudtok nekem ajánlani győrben jó bababoltot, ami árban is megfelelő és elég sokmindent megtalálok ott? A belvárosi bababolt tetszett nagyon, azt már ismerem. Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. máj. 18. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, a Brendonon kívül én még a Babyland-et tudom a Szent Imre úton, valamint a Babycenter-t (Harmónia üzletház). Mindegyiknek van honlapja, rá tudsz keresni. Ezen kívül én pár hete fedeztem fel egy egy babadiszkontot, használt holmikat árulnak, és be is vesznek, és nagyon jó dolgokat lehet találni. Én ruhácskákból ott vásároltam be. 250-400 Ft/rugi. De van kiságy, babakocsi stb, bármi ami kellhet. A Táncsics Mihály-Jósika út kereszteződésénél van, egy garázsban, be kell menni az udvarra.
2012. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked!


Igen, a Brendonban is találtam pár dolgot ami megéri, nem is drága, pedig meg voltam róla győződve :)


Ezt a boltot meg is fogom keresni, köszönöm a tippet!

2012. máj. 18. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Van még egy bababizi a Déry Tibor utcában, használt holmikkal, mindent megtalálsz ott. Érdemes benézni!
2012. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Marcal 1-en is van használt üzlet, a Zöld elefánt mögött, egy 10 emeletes aljában, ovi felől a bejárata. Illetve az anyatanyáról hallottam még, az is valamerre arra van, még nem voltam, de:


[link]

2012. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szupeer!


Ezekbe mind be fogok nézni :) Köszi!

2012. máj. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!