Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit adjunk a szülésért?...

Mennyit adjunk a szülésért? (Dr. Barna Péter, Szent Imre kórház)

Figyelt kérdés
A XI.kerületi Szent Imre kórházban fogok szülni Barna doktornál. A magánrendelésén nincs feltüntetve menniyt kér szülésnél. Ilyenkor rá kell kérdezni, mennyit kér, vagy automatikusan adjam a vizsgálat 10x-esét kb? És ha véletlen mégsem tud bejönni a szülésre és az ügyeletesnél szülök, akkor kinek adjak és kinek ne??? A terhesség elején 7 vagy 8000.-/vizsgálat indultunk ez mostanra 10 000.- lett. Akkor 80 000-t adjunk neki vagy 100 000-t?
2012. máj. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt kicsit soknak tartom, ha előtte a vizsgálatokért is fizettél. Persze te döntöd el, mennyit adsz neki jószívvel. Mi anno az előző orvosomnak 120-at adtunk, de a terhesgondozás alatt egy fillért sem. Most, hogy a terhesgondozás alatt is kell fizetni (többször magánban rendel) az ott elköltött összeggel fogom csökkenteni a végén járót... Ügyeletes esetén én nem adnék az orvosnak (hiszen nem is tett érte semmit, a gondozást pedig kifizetted), legfeljebb ha meg vagy elégedve az ügyeletessel, akkor neki annyit, amit szívesen adsz.
2012. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt az orvost, de ha magától nem mond összeget, akkor nem adnék 50ezernél többet.

Ha viszont magától mond összeget, akkor nem szülnék nála, mert akkor egy bunkó.

Ha ügyeletesnél szülsz, akkor annak adj, persze ha megérdemli.

2012. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még én is dilemmázok, de azt mondják, hogy a vizsgálati összeg tízszeresét szokták adni. Mondjuk azt én is sokallom, hiszen 12 ezer forintot fizetünk alkalmanként. Ha nem tud bemenni a szülésre, akkor meg ne adj senkinek, max. ha nagyon elégedett vagy annak, aki levezette a szülést. Bár szerintem én akkor nem adnék.
2012. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!