Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Unk Péter nőgyógyászról...

Tundicsek kérdése:

Dr. Unk Péter nőgyógyászról friss infója valakinek? 6 hetes terhesként szeretnék orvost találni úgy, hogy az ÁEK-ban szülhessek. Amúgy tényleg az a legjobb kórház szülésre Bp-en?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. júliusába szültem a Máv kórházba. Nem ő volt az orvosom, de ő volt az ügyeletes, amikor bementünk. Nem figyelt oda, amikor felvette az adatokat, lehet azért, mert pont akkor mentünk, amikor műszakváltás volt. Nagyon jó kórház. Én dr. Balog Lászlónál szültem, és bár csak ügyeletes volt, de nagyon meg voltam vele elégedvd. Dr. Debreczeni Attila is jó.
2012. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked ki volt az orvosod?
2012. máj. 8. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát, én toxémiás voltam, és a szülés előtt 2 héttel lett az orvosom Dr. Debreczeni Attila, csak pont azon a hétvégén nem volt, amikorra ki voltam írva.
2012. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Lehet hogy már nem is figyeled a kérdést,de azért leírom.Én 2011.áprilisában szültem ott,mindennel meg voltam elégedve.felújított,tiszta,rendesek a szülésznők,a csecsemősökkel sem volt baj.Dr.Unk Péter kísérte végig a terhességet,alapos gyors.Ha tudni akarsz valamit,kérdezned kell,mindenre válaszol,de alapból csak a kötelező dolgokat mondja el.Nem kértem fel a szüléshez,úgy gondoltam tökéletes lesz az ügyeletes is.A szülés alatt 3 váltás volt,huszon pár órát vajúdtam:( a doki csak akkor jött,amikor már félig kint volt a lányom.Ez így rosszul hangzik,de maximálisan biztonságban éreztem magam a szülésznőkkel.éppen ezért gőzöm sincs ki volt az éppen ügyeletes doki.Ráadásul a megfigyelés közben egy picit rosszul lettem,így hirtelen bent voltak vagy tízen a szülőszobán.Nem nagyon törődtem mással csak a lányunkkal,meg magammal.De egy szónak is száz...a szülészet tök jó,a babákkal is szépen bánnak,jövőre újra ezt a kórházat választom.

Sok sikert neked!:)

2012. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!