Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogyan, mivel telt az...

Nektek hogyan, mivel telt az utolsó egy-két hét? Mire szántátok az időtöket?

Figyelt kérdés
Én rengeteget pihenek. már minden készen van, csak a baba hiányzik :). Időnként, amikor van rá kapacitásom, főzök valamit előre és lefagyasztom, hogy ne szülés után kelljen...
2012. máj. 18. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.Nálam is minden már készen van.Vagyis újra és újra,mivel nem akar jönni a drága kisfiam:) Igy már nagyon fáradt vagyok,h ujra főzni,ujra takaritani stb.Takaritani amugy is takaritok,csak próbálok perfekt lenni,h utána minél több időm legyen rá:)Te hanyadik hétnél tartasz kedves kérdező?:)

40+4

2012. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én vaterán teszveszen lógtam, vettem a sok ruhácskát, vártam a postást, mostam vasaltam:)

Bele voltam/ vagyok őrülve a kis pörgős csini ruhákba:)))

Na meg szerelmes regényeket olvastam, sorozatokat néztem.

Minden nap főztem, vagy Sütöttem valamit unaloműzésként.

2012. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
39. hetes vagyok. Én a babaholmi expó 1600 asztaláról megvettem minden létező babaholmit amit csak el tudtam képzelni, még idősebb korára is megvan már minden, "sok" is...50-150 forintért osztogatták őket és vagy 20000 et költöttem :) szóval van minden bőven, kimosva kivasalva, illatosan, légmentesen bezacskózva. A lakás csillog villog, nem túl nagy és új, nincs már mit rajta subickolni... A fagyasztó is lassan megtelik...
2012. máj. 18. 23:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos muszáj,pici lakás,pici fagyasztó-hűtő és ráadásul a szomszédom éppen épitkezik,szóval itt mindig van mit takaritani.Már nagyon fáradt vagyok.Boldog babavárást:)

Első voltam.

2012. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem, még ma megszuletik a babád :)! Lehet, hogy amiatt is vagy egy kicsit fáradtabb... Nem izgulsz? Én nagyon nagyon... Tiszta stresszben vagyok, hiába van meg minden, még mindig úgy érzem, hogy nem vagyok rá egészen felkészulve.... :-S.
2012. máj. 19. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is bizakodok,h már nem kell sokat várni.Tényleg,neked kisfiad vagy kislányod lesz?Nekem kisfiú:)Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel.Ahogy közeledett a 40.hét annál jobban zavarodtak meg az érzéseim,egyik nap teljesen lázban égtem,másnap meg rettegtem.2 napja viszont teljesen azt érzem,h nem vagyok felkészülve,egyre inkább nem:)
2012. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, minden kész a pici fogadására, de már van két nagyobbom, ők lefoglalnak. :-) Na meg hétvégente mindig csinálunk valami programot, így eléggé eltelik az idő. Hétköznapokon meg tuti mindig eszembe jut valami, hogy csináljak - olyan ötletek, mint pl. garázs nagytakarítás, vagy épp kertészkedés, szoba-átrendezés. Nem unatkozom. :-))
2012. máj. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés ez: mire SZÁNTÁTOK az időtöket? Mintha tudnék mást csinálni az utolsó hetekben mint aludni, enni, és pisilni. :-) Erőm sincs már semmi másra, esetleg egy kis sirdogálásra!

Azért nagyon boldog vagyok! Sok sikert nektek is, és hajrá!

2012. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És miért sirdogálsz? Egyébként ilyenkor mi a legjobb a babának, a pihenés, vagy a mozgolódás? Nekem kisfiú lesz. Nem is olyan "kicsi" ...
2012. máj. 19. 09:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, a hormonok miatt sírdogál - előfordul ilyenkor. :-))
2012. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!