Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hét körül lévő kismamik!...

37. hét körül lévő kismamik! Nektek is ilyen rosszul telt az éjszaka?

Figyelt kérdés

Egész éjjel forgolódtam,nem tudtam elaludni!fél kettő fele még fent voltam és tök nagy légszomjam volt,meg hihetetlenül feszültnek,idegesnek éreztem magam-de nem tudom mitől!?Most reggel meg hasmenésem is volt!

Lehet hogy így a vége felé érzékenyebb vagyok a frontokra vagy mi lehet velem?

37+5 hkm


2012. ápr. 17. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz, én még "csak" a 19. hetet töltöm a héten, de ugyanez volt velem az éjszaka, csak a hasmenés nem reggel, hanem hajnalban volt. :(

Lehet az idő teszi, nem tudom. Mióta felkeltem kába vagyok, és a közérzetem sem jó. :(

2012. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szilvi01 ***** válasza:
én is 37 hetes vagyok. Én is rosszul aludtam,az állandó hátfájásom még aludni sem hagy normálisan..
2012. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 agleh ***** válasza:

Én eddig végig aludtam az éjszakát (álomszerű a terhességem-semmi rosszullét, fájás, stb), de éjjel én is sokat forgolódtam légszomjam is volt. Féltek a szüléstől?

37+4 hkm

2012. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj, mintha az első választ én írtam volna!

Szintén 19 hetes vagyok, egész éjjel forgolódtam, reggel ment a hasam is és a közérzetem is nagyon rossz, mintha betegség kerülgetni:(


Szerintem ez a hidegfront érzékenyen érinti a babákat, 14 hós lánykám is forgolódott és nyűgösködött egész éjjel!

2012. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mostmár annyira nem félek a szüléstől,inkább csak az ismeretlen érzés motoszkál bennem,meg az hogy nehogy előbb jöjjön az én hercegnőm!még most hétvégén lesz festés meg utolsó bevásárló körút!Sajnos kicsit elhúzódtak a dolgok ráadásul egyedül vagyok itthon még hétvégéig mert párom messze dolgozik...de bízom benne hogy a picuri még 1 másfél hetet benn akar maradni :)
2012. ápr. 17. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is rosszul aludtam! Forgolódtam, többször is felébredtem és furcsa nyomó érzést éreztem a hasam aljában. A baba pedig végig mocorgott. A rossz közérzet pedig nálam is jelen van.

32 hkm.

2012. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi01 ***** válasza:
valahogy ugy vagyok vele,hogy nem félek a szüléstől.mert fogalmam sincs mi vár rám.
2012. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 37+6 hetes vagyok. Én már napok óta rosszul alszom, ez köszönhető egyrészt annak, hogy sokat járok pisilni, attól, hogy fel kell kelni, ideges leszek, mert olyan nehezen megy. A másik, hogy nagyon zsibbad a jobb kezem, erre is felébredek, illetve nem tudok visszaaludni. A harmadik, hogy a férjem sajnos nagyon tud horkolni, így, ha felébredek és horkol, nehezen alszom vissza. Legjobban általában reggel 5-9-ig alszom, ez éjszaka többi része elég gáz. Érdekes nekem most ment a hasam.
2012. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!