Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukorterheléses vérvételkor...

A cukorterheléses vérvételkor 1 vagy 2 óra telt el a két vérvételed között?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem 2 óra
2011. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És hazaengedtek közben? Vagy ott kell ülni?
2011. szept. 22. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
2 óra, nem engedhetnek haza, mert éhgyomorra iszod(glükóz), és utána enyhe szédülés, rosszullét lép fel. Ha más a cukorterhelés "eszköze" (pl. zsömle), ott nem tudom.
2011. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Autóval 2 percnyi távolságra lakom,reménykedtem hogy hazamehetek.


Amikor első terhességemnél csinálták már nem emlékszem mennyit kellett várni, de azt tudom,hogy esélyem sem lett voléna hazamenni, mert az akkori lakásunk és a kórház kilóméterekre volt egymástól.

2011. szept. 22. 22:26
 5/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, tapasztalat. Én elmentem -saját felelősségre- (kb. 6-7 perces séta), de már az út felénél éreztem, h valami gáz van. szédültem, émelyegtem, alig bírtam bemenni az ajtón. Anyósom vigyázott a nagyobb gyerkőcre, csak azért mentem haza, h szóljak, h még jó ideig maradnia kellene. (elromlott a telóm és nem tudtam szólni). Egyből azzal kezdte, hogy üljek le azonnal, mert nagyon rosszul nézek ki :S

Visszavánszorogtam aztán nagy nehezen, és kivártam még azt a másfél órát.

Szóval autóba szerintem ne ülj. Ez jótanács!!

2011. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
....meg persze a séta se nagyon jó ötlet. Mindig van ott 2-3 kismami, én is velük beszélgettem, és gyorsan elrepült az idő.
2011. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 óra én mindkét alkalommal (2 terhesség) hazamentem persze vártam 5-10 percet nehogy rosszul legyek én is kb. 2 percre lakom az orvostól
2011. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor ez a 2 óra elég stabilnak tűnik, ami azt jelenti hoyg nyitásra kell mennem,vagy még előbb, mert 7-9 van vérvétel.


Köszi még 1x.

2011. szept. 22. 22:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2 óra volt nekem is. Semmi bajom nem volt, csak nagyon szomjas voltam. Nem szédültem, nem voltam rosszul, de én nem mentem haza, pedig 5 percre voltam a kórháztól. Jól eldumáltam a kismamákkal.
2011. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
első vagyok, itt az első nap levesznek egy éhgyomrit, ha az nem magas, akkor másnap az sztk-ban elvégzik a terhelést. Nem engednek haza, nehogy rosszul legyél. Ha az első napi éhgyomri nem jó, akkor valamelyik kórházban felügyelet alatt végeznek vizsgálatot. Legalábbis a 4. kerületben így van.
2011. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!