Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. héten vagyok és nincs...

20. héten vagyok és nincs szex. Nem is lesz? Félek

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20.hétnen vagyunk, eddíg egyszer sikerült kikönyörögnöm, kb 2 hete egy szeuális együttlétet, de az sem volt valami húú de jó:((


Valahogy én nem is kívánom, pedig azt hittem hogy ez majd változik a terhesség során.Azt az egy aktust is csak azért csináltuk(én akartam)hogy nehogymár pont mi legyünk azok akik nem szexelnek..

A férjem alapból nem is kezdeményez!Tudom, hogy nem a testem miatt, ugyan úgy szépnek lát és szeret, csak már máshogyan.Valószínű félt is minket(ezt még első 3 hóban meg is értettem, mert volt már egy missed ab unk)de most...És eleve nem is próbálkozik...SOha...Még hozzám sem bújuk:((Az tény hogy én sem vagyok egy kezdeményezős típus, ez legyen a psi dolga legalább az ágyban...


Most attól félek, hogy oké, akkor nem szexelünk..de szülés után?????


akkor meg mégennyit sem fogunk???Ugye ott is 6 hét szünet, és ki tudja ha bent lesz a szülésnél utánna tud e még úgy gondolni rám mint előtte...:((

És sajnos egyre rosszabbnak látom a helyzetet...Megszülök és ennyi volt?Soha többet nem fogunk szexelni???



Olyanok válaszát, tanácsát, tapasztalatát várom, akik ugyan így voltak..és hogy alakult ezekután a dolog?

Nálatok mi segített?Vagy nem is változott azóta sem a dolog???


Én szeretnék ugyan úgy csinálni mindent mint azelőtt, talán még többmindent is, de eleve el sem kezdünk semmit:((

Igaz nem kívánom, de ha párom legalább közelítene, akkor biztos rögtön rákapnék...


hihetetlen hogy 5 hónap alatt 1x szexeltünk:((


Nagyon el vagyok keseredve


bocsánat hogy hosszú lett


2009. jún. 27. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Az én párom, pont ilyen volt amikor babás voltam.Nem tudta kezelni a helyzetet inkább "békén hagyott", aztán beszéltem vele erről,hogy néha azért jó lenne, és utána azért óvatosan volt is akció többször :)

Beszélj vele erről,lehet,hogy csak fél nehogy kárt csináljon.

Az enyém amikor mondtam,hogy legalább megölelhetne vagy oda bújhatna azt mondta,azért nem mert úgy nehezebb elviselni a szex hiányát.Lehet,hogy a párod is ezért távolságtartó.Nem tudja,hogyan viszonyuljon a helyzethez.

Szülés után már talán még könnyebb mi csak 5 hetet vártunk:)

2009. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Ugyanez volt velünk is. Miután kiderült a terhességem, egyáltalán nem közeledett és nem nyúlt hozzám, és ha én célzásokat tettem rá, akkor is elég elutasító volt. Sajnos mi a 9 hónapot teljesen szex mentesen vittük végig. És mire kijöttem a babával a kórházból, meg is csalt :( rá 2 hónapra pedig elköltözött, és elváltunk. Azóta van másik párom, a gyerek már 4 éves, az új párom szeretne gyereket, de én már nem, mert félek, ugyanúgy járok megint :(
2009. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

sajnos párom erről már leszokott, nemhiszem hogy ez a gondd, régebben sokkal többet szeretgetett, és nem egy szexmániás pasi:((


most is mondtam már neki, hogy legalább jövőhéten legyen már valami valamelyik este...mondja jó..


ennyi


:((


mondtam neki, elmagyaráztam neki minden, mégsem történik semmiamúgy is sokszor elvárja a kezdeményezést, de ilyenkor már tényleg had ne nekem kelljen:((


Másik meg, hogy elegem van az előjátékokból is...tök unalmas


ezt mondjuk még nem ondtam, ez már ezmellett mellékes is, mert már tök mindegy hogy de lehetne már valami


de mondom most sem érzem azt a hihetelen nagy vágyat..


mondjuk 7 éve vagyunk együtt utóbbi 3 évben nem is volt húú de nagy vágyam:))

de szeretem a szexet és vele:))


de tudjátok mikor volt régebben nagy vágyam??peteérés körnéykén:))de az ugye most nincs

2009. jún. 27. 15:49
 4/13 A kérdező kommentje:

az nem semmi:(nagyon sajnálom:(

a megcsalás nem áll fent nálunk


és te mit csinálnál másképpen????ha a helyemben lennél?

2009. jún. 27. 15:51
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

szia nálunk a kedvvel nincs baj, csak amikor a fiam született kicsit nyílt a méhszájam, és amitt el voltunk tiltva hónapokra. megbeszéltük, hogy hetente van egy szex nap, amikor AZON kívül örömet szerzünk egymásnak, legtöbbször én neki, mert én nem annyira kívántam, amikor meg a végén megint lehett ő sem igazán kívánta, de időnként együtt voltunk, nem írtuk be azokat az együttléteket a világtörténelem legjonn szexuális aktusai közé, de így indította meg a szülést a 40. héten. szóval az ősi módszer bevált.



most már hamarabb el lettünk tiltva keményedés miatt, de csak két hétre, most élvezzük a lehetőséget, éd bízunk abban, hogy nem ártunk a picinek.


szerintem a párodnak félelme van, hogy árt, és mivel nem elégülhet ki nyugodtan, lelkiismeretfurdalás nélkül, ezért kerül, a baj ezzel az, hogy a vágya megmarad és ez az önfeláldozás nem egészséges. beszéljetek erről nyíltan, próbáld meg kielégíteni valamilyen alternatív módon, vagy legalább megbeszélni, hogy mire vágyik. sok férfi van, aki nem akar a hagyományos módon együttlenni, mert fél, hogy kárt tesz benned, vagy a gyerekben, de ha erőlteted, akkor csak rosszabb, gátlásosabb lesz.


próbálj áthidaló megoldást nyújtani és beszélj vele, mert a sokáig elfojtott vágy sok férfit tett hűétlenné, de a bizalom és az őszinteség segít.


a szülés után nem lesz egy leányálom az első pár szex, de ha öt hónapig bírtátok, hogy csak egyszer, akkor az a hat hét meg sem kottyan, és közben is lehet más módon szeretni egymást!


bízom benne, hogy sikerül áthidalni, hiszen nagyon nemes célért hoztok áldozatot, egy új kis életért!

2009. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek:)


csak esküszm most teljesen úgy érzem, hogy itt vagyok 23 évesen és soha többet nem fogok szexelni, legalábbis vele nem:O:(((

2009. jún. 27. 16:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig az igazi megoldas az lenne ha megprobalnal beszelgetni vele oszinten hogy megtudd mi az oka a dolgoknak.Kommunikacio nelkul el fogtok tavolodni egymastol.En a ferjem orra ele pakoltam egy par irast a terhesseg alatti szexrol,ez rogton az elejen volt,azota minden masodik harmadik nap csinaljuk,kenyelmes pozicoban,altalaban oldalt fekve.Vigyaz hogy ne hatoljon erosen be stb.Eleinte az volt hogy jaj,nehogy nyomja a picit,meg hogy az orgazmus nem zavarja e,de miutan valaszt kapott mindenre,elengedte magat....
2009. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ő nem hajlandó semmire, én papolhatok neki, dughatok az orra alá bármit, valahoyg mintha nem is érdekelné:((nemtudom...


biztos hogy megbeszéljük, de ő nem hajlandó beszélni, bár másról sem nagyon

2009. jún. 27. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:

szia!


hagyd és ne eröltesd!!! vannak férfiak-pl a férjem is-akik nem tudnak úgy nézni a párjukra várandósan. a érjem nekem ezt így fogalmazta meg: nem egy érzéki szexistennőt,hanem egy imádni és oltalmazni való anyaistennőt látok ha rádnézek,és egy anyaistennővel nem szexel az ember..


a vágyunk alapból megvan de így nem akarjuk most sem és az előző terhességemnél sem. egyszerűen a várandósság nem a szexről szól-szerintünk.és hidd el sokan vannak így.


a fiamnál ahogy lement a 6hét téptük egymás ruháját,semmi gond nem volt. most sem lesz,már várjuk az időnket.


ha ő is így érez,tartsd tiszteletben. koncentrálj a babádra,ahogy nő a hasad,egyre kevésbé fog a szexen járni az eszed,főleg amikor éjjel nappal ficánkol majd benned :)


szóval ne aggódj,fókuszálj erre a csodás 9hónapra,hamar elmegy ám!!!

2009. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggód túl a dolgot:)! Bizti fél mert volt missed ab.od. Na meg ez nem így van ha megszülsz utána más lesz nyugi! Egyébként én sem kívánom a sexet! És úgy hidd el mi közös megegyezésre egyetlen egyszer nem voltunk együtt eddig! 33 hetes vagyok! Kibírjuk és a kicsi a legfontosabb.Utána ott lesz az egész élet rá:)! NA meg volt is eddig végig mindig elég bajom ..33 hetes km
2009. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!