Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik terhesség alatt...

Kismamik terhesség alatt nincs szex?

Figyelt kérdés
Amióta a párom kismama azóta 2x volt szex és 2x orális kényeztetés. Most a 32.héten vagyunk. Ennyire nem kívánják a kismamik a szexet? Bár előtte sem voltunk sajna csak max heti 2x együtt. Mi lesz szülés után? Olyan mintha ez kicsit öröm is lenne Neki, h nem kell velem foglalkozni.
2011. jún. 26. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ez forditva volt, en kivantam a nap minden perceben, a ferjem egyaltalan. A terhesseg alatt 3-4 alkalommal voltunk egyutt, az is akkor volt, mielott megmozdult a baba. Elofordul, hogy valakit feszelyez a tudat, hogy a "gyerek" is reszt vesz az aktusban. Ezt tiszteletben kell tartani es el kell fogadni. Szules utan par hettel minden visszaall a regibe.
2011. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Én ezen nagyon csodálkozom,mert pont fordítva volt nálunk,úgy kellett már megerőszakolnom a férjemet,meg könyörögni kellett a szexért..
2011. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk meg egyszer sem volt.
2011. jún. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát sajna az Én párom sem mutat sok hajlandóságot.Nem tudom mi az oka,vagy a "harmadik résztvevő",vagy a féltés,vagy az,hogy pocakos lettem? :-( Már nem merek kezdeményezni,mert félek,hátha egyáltalán nincs kedve hozzá.A legrosszabb,hogy eszembe jutott,addig hátha "pótolja" máshol,mástól?Bár ennek egyéb jele nincs.(viselkedés,kimaradás...)

Végre egy pasi,aki az Én cipőmben jár.Lehet,hogy a Te párodnak is ilyen kétségei vannak,mint nekem,kérdezz rá,és lehet,hogy végre megoldódik,hiszen lehet,hogy Ő azthiszi,Te nem akarod!

Sok sikert!

26 hetes kismami.

2011. jún. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Én terhesként egész nap szexeltem volna:),de a férjem 1x sem nyúlt hozzám a 40 hét alatt!!!!:(((Úgy elszoktam tőle,hogy úgy éreztem szűz vagyok a szülés utáni előnél.na azóta is max 2 hetente van 1,mert FÁRADT!!!!Itthon melózik,tehát tudom mikor mit csinál,csak egyszerűen nem bírja a kiképzést a baba mellett.Én meg k.félnék nyakra-főre,csak nincs kivel:(
2011. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom is terhes és egyáltalán nem kívánja a sexet.Bár a terhesség elött sem volt valami aktív,havi 1-szer max.Én pedig állandóan "csináltam" volna.Ez a büntetésem a jó istentől,mert tiniként a nőket csak kihasználtam és átvertem.:)
2011. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyu!


Kismamáknál a hormonok érdekesen dolgoznak ám! Az első 12 hétben tudatosan nem akartam. Utána kb. a 30.ig szexistennőnek éreztem magam, aztán: kb 1-2 hónapig arra gondoltam, hogy ez nem a párom területe, neki nincs "joga" az én p...hoz, sem cicimhez, mert ez a babáé lesz. de ezt nem tudatosan gondoltam, csak úgy jött. Aztán most megint sokat akartam. Már csak egy hát van vissza, most meg már csak szülni akarok :)


Ha úgy érzed, hogy meg is könnyebbült, akkor ugye itt nem a terhesség a gong, hanem hogy egyébként sem szerette a szexet. De ha most nem akarja, szerintem normális.

De szerintem beszélj vele. Lehet, hogy fájt neki, vagy akármi olyan dolog, amin könnyen tudtok segíteni, ha megbeszélitek. Ha nem, akkor meg a baba után még kevesebb lehetőség, idő, és energia lesz rá, és hamarosan rossz vége lesz, mert nyilván vannak szükségleteid, még akkor is, ha minta férj vagy :)

2011. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is fordítva volt,én jobban kívántam a szexet,a párom nem akarta"bökdösni"a babát.
2011. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én 20 hetes vagyok, komoly önuralmat igényel, hogy csak 2 naponta támadjam le a páromat, mert ő szegény lassan szusszal nem bírja az étvágyamat :))))
2011. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is jobban kívánom de sajnos el voltunk tíltva a szextől 20 hetes koromig és most meg hogy lehetne persze óvatosan ő nem mer mert nagyon félti a babát én meg a falat kaparom 33 hetes kismama
2011. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!