Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ártalmas terhesség...

Mennyire ártalmas terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer csinálok nagyobb takarítást a fürdőszobában, ilyenkor erősebb tisztítószert használok, de ilyenkor nem veszek levegőt, de néha csak belélegzem, egyszer-kétszer egy takarítás során,de csak heti egy alkalommal.Mennyire lehet ártalmas a babának. 13 hetes vagyok.
2012. máj. 19. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem hogy lenne baj, de jó lenne ha nem használnál erős fertőtlenítőt. Nagyon sok fajta vízkőoldót, fertőtlenítőt lehet venni aminek inkább kellemes illata van, mint erős. Próbálj meg más fajta fertőtlenítőt használni.
2012. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, nyitott ablaknál csináld, de szerintem a reklámozott tisztítószerek annnyira nem erősek már. Nem hiszem, hogy iparit használnál, szóval no para.
2012. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a babádnak,de ha gondolod,használd maszkot.
2012. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egész takarítás alatt nem venni levegőt? :) Én max egy percig bírnám, de lehet addig se... Mi lenne, ha nem te takarítanád? vagy nem használnál erősebb tisztítószert? Nyitott ablak is jó ötlet, már ha van a fürdőszobának ablaka, mert pl a miénken nincs, így annak a takrítása a páromra hárul. De szerintem csak nem lesz baja a babádnak, a szervezeted úgy is hozzászokott biztos a dologhoz. Azzal viszont vigyázz, hogy mennyi ideig nem veszel leveőt, mert az oxigénhiány viszont sokkal rosszabb hatással van a babád fejlődésére...
2012. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a kádat takarítom ezzel a szerrel, és amíg gyorsan áttörlöm addig nem lélegzem be,utána ki is megyek.
2012. máj. 19. 11:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is csak heti egyszer,de nem is fogom már ezt használni,csak az érdekelne,hogy ha pl.egy takarítás alatt mondjuk kétszer beszippantottam,okozhatott-e gondot.
2012. máj. 19. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom,hoxán is most raktad fel ugyanezt a kérdést! Ha ennyire félted a babát,akkor ne csináld.Ennyi,egyszerű!!!!

Van más tisztítószer,pl a domestos,Mr.proper,azoknak nincs erős szaguk.

2012. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!