Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák hogy...

37-38 hetes kismamák hogy vagytok? Van már valami jele hogy lassan meglesz a babátok? Izgultok már?

Figyelt kérdés
:)
2012. máj. 19. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok. Én egyre nehezebben viselem és mindig ennék amikor éppen nem alszok. Kislányom még nem utalt rá,hogy elő szeretne bújni,de én már nagyon izgulok. :D Ti hogy vagytok? Kisfiú lesz vagy kislány? :)
2012. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia! :) Mi 38 hetesek vagyunk,hát már nehezen bírom,olyan vizes a lábam hogy alig tudok menni.. Ezt leszámítva végül is nincs nagy baj, Bár nagyon várom már hogy meginduljon kifelé.. :) Első baba és kislány lesz :)

Hát igen én is szeretek enni,de feküdni azt nagyon nem,sehogy sem jó.. :D

2012. máj. 19. 09:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is első baba és még csak 19 éves vagyok,ugyhogy nagyon izgulok meg tartok tőle,hogy mennyire leszek jó anya,de én minden tőlem telhetőt meg fogok tenni. :) És nevét tudjátok már?
2012. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kicsit nem illek ide, hétfőn töltöm a 41. hetet, be is kell feküdnöm, ha addig nem lesz semmi.

Az a furcsa, hogy harmadik baba, és az első kettő a 38-on már megvolt. Most is így "készültem" , vagyis erre számítottam, így már nagyon-nagyon nehezen viselem. Izgulni? Hát, leginkább azon, hogy most hogy lesz, az orvosom csak holnap estétől elérhető, addig szívesen kihúznám még, viszont bent feküdni terhesen nem nagyon szeretnék, ezért vasárnapról hétfőre lenne jó éjjel vagy hajnalban. No az időzítésen izgulok, meg persze azon is, hogy rendben menjen, meg hogy bírjam, mert úgy érzem, nagyon elfáradtam ebben a finis-várakozásban, a sok jóslóban, meg nem alvós-éjszakában...

2012. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gáz hogy 19 éves vagy ha ott fejben viszont érett vagy! :) És biztos jó anya is leszel,ha már így izgulsz hogy milyen leszel gondolom ez azért van mert már miatta aggódsz! :) Ezzel én is így vagyok hisz első baba hiába vagyok idősebb pár évvel. De majd kitanuljuk a dolgokat! :))))
2012. máj. 19. 09:37
 6/15 A kérdező kommentje:
A 4-esnek huha az igen! Az a baba nagyon szeret ott bent lenni akkor! :) Csak kihúzza már ezt a 2 napot,ha ennyit "elmókol" ott bent :D De elhiszem hogy nehéz,pláne ha már a harmadik így neked még van kikre gondoskodni is.. nem semmi! Remélem meglesz hamar, most már.. Nagy baba lesz amúgy? Mert most biztos szépen kikerekedik ott bent hogy ilyen sokáig van.
2012. máj. 19. 09:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, ezen én is gondolkoztam már, hogy vajon mekkora lesz. Fogalmam nincs.

37 hetesen voltam UH-n utoljára, akkor 3100-at becsültek, de nekem az előző babámmal is irtó nagyot tévedtek ezen az UH-n, úgyhogy nem hinném, hogy ez ennyire megbízható, meg a végén azt mondják már leáll a növekedés, mert nincs hová.


Amúgy tapasztalat, hogy a fejkörfogat számít igazán, és persze azt sem tudom, mekkora, mert a nagyobb súlyú babámat sokkal könnyebben megszültem, mint a kis súlyút, szóval ezen nem agyalok, egyszerűen arra gondolok, hogy ki kell jönnie és én akkorára tágulok majd, amekkorára kell. :o)

2012. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon sok segítséget kapok a nagyokhoz, úgyhogy "jó dolgom" van, lehet hogy ezért sem szülök még?

Most is nagyiznak, férjem elvitte épp őket.

Csak már sehogy se jó...

De ma van a férjem szülinapja, úgyhogy megyek, tortát sütni!

(Nem gondoltam volna, hogy erre ráérek majd...)

2012. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41 hetesen még tortát sütsz? minden elismerésem. :) Mi 38 hetesek vagyunk,de már mozogni is nehezembere esik,nehogy sütni,főzni. :-)
2012. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

*37

bocsi,félre nyomtam :D

2012. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!