Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ellenjavallt a hasleszorit...

Nem ellenjavallt a hasleszorito rogton csaszar utan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De igen, és nem csak a császár, hanem természetes szülésnél is!
2009. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy csak császárnál ellenjavalt a hasleszorító rögtön szülés után. De amúgy lehet kapni direkt császárosoknak való hasleszorítót, de sajnos nem tudom mikortól lehet alkalmazni (a kórházban biztosan megmondják). Nekem sima szülésem volt és kifejezetten javasolták már aznap, hogy ha csak tehetem vegyem fel a hasleszorítót, mert segíti a bőr regenerálódását.
2009. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Nekem van egy eladó kismama alsóm, ami nagyon jó terhesség alatt, s szülés után is az első napokban amikor lötyög a poci.

Páromat küldtem el venni, s kettőt is hozott, nagyon jó szolgálatot tett. Császár után olyan volt mintha a szerveim ide oda vándoroltak volna, ez pedig úgy összefogott. 2-3 héti nagyon rossz érzés lesz míg vissza nem húzódik, ott marad majd a nagy has üresen, s csünk :(


[link]

2009. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!