Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasleszoritó bugyi? Vagy...

Hasleszoritó bugyi? Vagy hsleszotító öv? Melyik a hasznosabb? Hól és mennyiért lehet venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szülés utánira gondolsz az gyógyászati segédeszköz-boltban. Kb 5E
2010. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hasleszoritó bugyit én fehérneműs boltba veszek majd 2200 forintért!!
2010. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt használják szülés után is,ugye?
2010. jún. 11. 19:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam, nekem a hasszorítós bugyi jobban ejött. Az övtől fájt a sebem és a hasam. Az övet a barátnőmtől, a bugyit anyukámtól kaptam. :)
2010. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

14.42 es vagyok, én mondjuk ugy hallottam császárosok nem használhatják.

A hasleszoritó bugyi kifejezetten arra való hogy a pocak ne legyen lelógó...szülésután. Én a ferneműs boltba az eladót kérdeztem meg, azt mondta 3 hónapig érdemes használni, és egész nap is rajtad lehet. De aztán neten azt olvastam napi 3 4 óra bőven elég ha rajtad van. Az öv nem tudom hogy működik!?

Remélem segithettem

22 heteske

2010. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21.14 vagyok: nyilván, nem a friss hegre húztam. Talán 3 hát is eltelt, mire 1-1 órákat tudtam viselni. Aztán egyre több ideig bírtam.
2010. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nem használtam semmit, és gyönyörű maradt a hasam. Alkati kérdés szerintem, hogy milyen lesz szülés után. Normál szülésem volt.
2010. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én 10éve szültem,a terhességet szinte kocka hassal kezdtem,felszedtem 16kgt,1év alatt visszaállt a régi súlyom de a hasamon az úszógumi ott maradt,illetve nem húzódott vissza a hasam se teljesen.most ezt akarnám megoldani,mert 32hetes vagyok,és hátha a régi problémát is lehetne vele most orvosolni.illetve nem szeretném ha mégnagyobbá véálna majd mint volt,vagy kötény hasam alakulna ki.valószinűleg sima szülés lesz,de ki tudja.melyikre melyiket javasoljátok?
2010. jún. 11. 22:31
 9/16 A kérdező kommentje:
tehát ha császáros lennék majd, vagy ha simán szülés lesz akkor melyiket használjam bugyit vagy pántot?
2010. jún. 12. 08:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Én bármelyik fajta szülés esetén inkább a hasleszorító bugyit ajánlanám. Nekem az öv nem igazán jött be az előző szülésem után, viszont a bugyival meg votlam elégedve és vissza is ment teljesen a hasam. (sima szülésem volt)
2010. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!