Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnokon Úri-Szabó Károlyról...

Szolnokon Úri-Szabó Károlyról szeretnék infókat?

Figyelt kérdés
Sajnos orvost kell váltanom mert külföldre megy az én dokim!
2009. jún. 27. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Megkérdezhetem h ki a te dokid,én is szolnoki vok.Én nem Úri-Szabóhoz mennék ..
2009. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én sem hallottam jókat róla.Emődi Sándor esetleg, én hozzá járok.Őt tudom ajánlani.
2009. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Úri-Szabót én is kihagynám, Emődi, Jakab, Svéd, Mosonyi. Ők nagyon jó orvosok és egyik sem hajt arra, hogy minél több pénzt csikarjon ki tőled. Gyenes Orsiról még semmi jót nem hallottam.
2009. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Hááát, hogy Mosonyi nem akar pénzt kicsikarni???? No mindegy. Én csak jókat tudok mondani Úri Szabóról, nála szültem, nagyon rendes volt velem a terhességem alatt, a szülésnél (bár a vége császár lett) és azóta is. És mondjuk szrintem az sem mellékes, hogy jelenleg ő vezeti a szülészetet, így kevésbé kell "engedélyt kérnie" a főnöktől:)
2009. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Balogh Artúrhoz járok,de sajna szeptembertől már nem lesz!Még Jakabra gondoltam,róla csak jókat hallottam.

Egyébként mi a baj Úri-Szabóval???

Erdődit tuti kihagynám,1 perc alatt leszerepelt nálam!

Köszönöm a válaszokat.

2009. jún. 28. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Erdődi az orvosom,nagyon rendes velem mindig. Szülés után 6 napig voltunk bent a kórházba és minden nap bejött hozzám,pedig akkor már rég megkapta a pénzt is. De ha neked nem jött be,még Emődit ajánlanám én is. Volt 'szerencsém' az összes dokihoz,viziteknél mert 2x is kórházban voltam. Akihez sosem mennék, az Gyenes Orsolya. Róla lehetne mesélni...
2009. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem Úri-Szabó a dokim és egy rossz szót nem tudnék róla mondani.18 hetes vagyok,2 hetente járok uh-ra,odamegyek 2 percen belül már hívnak is be.Ha kérdésem van mindig segítőkész.Mosonyi doktorúrhoz is volt szerencsém,nagy bajom vele sem volt azt leszámítva,hogy egyszer közölte,hogy akinek nincsennek rá tízezrei akkor nem kell odamenni,mert így is marad elég betege.Hát ez nálam betette a kaput.

Emődi doktor úr pegig kolléganőmet úgy vizsgálta meg kismamaként,hogy legszívesebben ő is viszonozta volna azt az érzést.Nekem sincs pozitív tapasztalatom róla.

Kinek mi válik be.

Boldog babavárást!

2009. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezeket az értékes válaszokat ki pontozza le?????

Nekem pedig hasznosak!

2009. jún. 29. 18:26
 9/9 anonim válasza:
sziasztok. Tudom, nem ez a kérdés, de én Gyenes Orsolya doktornőnél szültem a kislányom. Velem nagyon kedves volt. Külön bejött a szüléshez és végig ott volt. Ma sem választanék mást. Az idősebb orvosok fele annyit sem törődnek a terheseikkel...
2009. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!