Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ázsia centerbe lehet találni...

Ázsia centerbe lehet találni kismamanadrágot, szoknyát és melltartót? Érdemes kimennem?

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok ajánlani is üzletet? :)


Köszi előre is a válaszokat!


2012. máj. 19. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly találtam kismamanadrágot (farmer) az Ázsiában. Az egyik szárny alsó szintjén (ahogy bemegyünk), ahol rengeteg farmer van kirakva. Szoknya, melltartó nem tudom, hogy van-e.
2012. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen,van!

Pont ma voltam ott,a bal oldali szárnya kell bemenni,a földszinten van,de ki vannak téve babákra,biztos megtalálod!

2012. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs,szárnyba!
2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek, akkor kimegyek szétnézni :)
2012. máj. 19. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
igen érdemes. én vettem ott több kismamagatyát, hosszút, rövidet is, de van szoknya is megfizethető áron. ahogy bemész a balra levő épületben a földszinten van azoknál a fekete kockáknál, amikre le lehet ülni, észre fogod venni. a másik épületben is van, asszem az elsőn, de ugyanaz a tulaj. én 5500ért vettem ott vékony hosszúgatyát, a rövidgatyék is nagyjából ilyesmi áron voltak, de már nem tudom pontosan. a brendonban egyébként 14ezerért vettem nadrágot, a c&a-ban meg pont tegnap láttam 8500ért
2012. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, hogy Te is megírtad, készülünk és megyünk :)

Remélem én is találok megfelelőt :)

2012. máj. 20. 09:08
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok, sikerült vennem hosszú- és halászgatyót, csini szoknyát, szaladgálós gatyót és melltartót is. Tényleg jó áron, legalábbis töredékért a brendonosnak. ;))

Ráadásul készségesek voltak, nagyonnagyon örültem!!

Köszi nektek!

2012. máj. 20. 14:57
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok, sikerült vennem hosszú- és halászgatyót, csini szoknyát, szaladgálós gatyót és melltartót is. Tényleg jó áron, legalábbis töredékéért a brendonosnak. ;))

Ráadásul készségesek voltak, nagyonnagyon örültem!!

Köszi nektek!

2012. máj. 20. 14:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lassú a netem, azt hittem nem küldte el először... :))
2012. máj. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!