Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem birom elviselni a melltart...

Nem birom elviselni a melltartót, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta terhes vagyok, nem tudom elviselni magamon a melltartót, mert iszonyatosan irritál, viszket tőle a bőröm. Vettem már több félét, pamutot is, sportmelltartót is, olyat is mint a mellmütétek után használatost, de semmi nem használ. Voltam bőrdokinál is ezzel, irt fel mosdókenőcsöt meg testápolót, azt mondja a baba nyomja az epehólyagomat és ezért viszketek! Kenem, de nem használ.. olyan ciki, hogy sehova nem tudok nyugodtan elmenni, mert vakaródzok a melltartótól. Mosóport is váltottam, az sem lehet.. Mit tudok tenni? Egyáltalán tudok valamit? Köszönöm aki válaszol!
2012. márc. 15. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Sya! Hát én elsőnek a sportmaltertót ajánlottam volna, de olvasom hogy az sem vált be. Szerintem csak azt tudod tenni hogy nem hordod...sajnos mást nem. Ha kényelmetlennek érzed hogy nincs rajtad...próbálj meg valami feszes pólót felvenni a pulóver alá! Boldog babavárást kívánok!

17hkm

2012. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztreccs alsó trikó vagy póló és ne vegyél alá melltartót.
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sima pamut topot hordtam egy ideig. Az mégsem igazi melltartó, de azért volt tartása.

Pl. ilyesmi:

[link]

2012. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap el is kezdem kipróbálgatni! :) 32 hetes vagyok egyébként! Boldog babavárást nektek is!!
2012. márc. 15. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan ez volt az első terhességemnél. Nekem a bevizesített melltartóbetét segített.
2012. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, de a top az most nekem jó. Próbáld ki hátha neked is jó lesz
2012. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!