Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bérpótló jár 4 hónapos munkavi...

Bérpótló jár 4 hónapos munkaviszony után, táppénzzel együtt 8 hónap, de nem küldtek el, ha beregisztrálom magam a Munkaügyi Központba? 29hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Tessék?Ezt nem is lehet érteni.4hónapos munkaviszony után nem kapsz táppénzt,főleg nem 8hónapot.Bérpótló jövedelmet(gondolom a munkanélküli segélyre gondolsz) is max 1 hónapot.
2012. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos munkaviszony után pont 4 hónap a táppénz. (Annyi nap táppénzre jogosult, amennyit dolgozott...) A munkaügyi központban regisztrálhatsz és igényelhetsz Foglalkoztatást helyettesítő támogatást az önkormányzatnál.
2012. máj. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél tudni?
2012. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a munkaviszonyod még nem szűnt meg? Akkor nem tusz munkanélküliként regisztrálni.
2012. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

JA, már én is értem.

Ha él a munkaviszonyod, akkor nem tudsz bérpótló juttatást kérni - és nem is regisztrálhatsz munkanélküliként - hiszen nem vagy az.

2012. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Te meg első válaszoló, légyszíves értelmezd a kérdést, nem 8 hónap táppénz kaptam, hanem 4 hónapot, táppénzzel együtt volt 8 hónap biztosítási időm. Több ismerősömtől is azt hallottam pedig, hogy így is be lehet regisztrálni.
2012. máj. 20. 11:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a munkanélküli segélyre gondolok.
2012. máj. 20. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul hallottad.

Mégis hogyan tudnál regisztrálni MUNKANÉLKÜLIKÉNT, ha egyszer munkaviszonyban állsz?

És én sem a segélyre gondolok.

2012. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem rosszul hallottam, maximum rosszul mondták, de azért köszi.
2012. máj. 20. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
De nem lehet értelmezni amit irtál...Tök értelmetlen az egész.Akkor mit vársz?Találjuk ki mit is akarsz?Ha van munkaviszonyod,mit akarsz a munkaügyibe?!
2012. máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!