Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta szedem a Magne B6ot...

Mióta szedem a Magne B6ot azóta elkezdtem barnázgatni, nagyon minimálisan, számításaim szerint ma vagyok 7 hetes, nincs hasgörcs, jól vagyok, kiválthatta ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Én soha nem szedtem gyógyszert de mióta pozítívat teszteltem elkezdtem szedni a Magne B6ot napi 3 szemet,de azóta van ez a barnázgatás minimális,de van.Kórházban nem fogadnak hisz nem vérzek,nincs hasgörcs,most kedden mek dokihoz.Mikor cystám volt és kaptam rá gyógyszert ellenkező hatást váltott ki nálam,lehet most is ellenkezőleg hat?
2012. máj. 20. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Magne B6 tuti nem teszi ezt. Csak véltlen lehet hogy egybe esik.


èn azt mondom addig ne szedjünk semmit míg nincsenek tünetek, de te szerintem szedd tovább, mert a magnézium megakadályozz a agörcsöket. ha viszont amúgy is elmenne a baba akkor a magnézium sem fog hatni,így rosszat nem tehetsz.

2012. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem attól van. lehet, hogy hematomád van, vagy méhszájsebed. mindenképp meg kéne mutatnod orvosnak.
2012. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azok veszélyesek terhesség alatt?más tünetből következtethetek ezekre?
2012. máj. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!