Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kellett vérhígító, mikor...

Ha kellett vérhígító, mikor kellett elkezdeni szúrni?

Figyelt kérdés

Leiden heterozigotám van, és a terhességem alatt clexane-t kell szúrnom, napi 0,4 mg-ot.

A probléma ott van, hogy nem tudom mikor kezdjem el használni.4 hetes vagyok, az uh szerint 2 hetes(mnyh: 13mm, hcg: 768.9)(

Nem kaptam arra vonatkozólag utasítást, hogy mikor nagyobb a veszélye elkezdeni az injectiot.Ha most elkezdem, akkor a méhben kialakuló vérrög miatt nem biztos, hogy megmarad az embrió, ha viszont később kezdeném el, akkor meg, lehet időközben alakul ki vérrög az injectio hiánya miatt és azért következhet be a baj.Nektek mit mondtak mikor kevesebb az esélye, hogy valami történik?Az a baj, hogy ma egész nap zsibbadt mind a két lábam.:S Viszont nem merem még elkezdeni.Eddig nem kellett rá szednem semmit.


2009. jún. 27. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is Leiden mutációm van, nekem már a tervezett teherbeeséstől kellett szúrnom, de lombikos vagyok.

Egyébként, nem alakulhat ki vérrög, ha használod, hisz azért an.

Úgyhogy még most kezdd el szúrni.

Combba add, két ujjaddal erősen fogd össze a bőröd, úgy hogy a combod 3 tenyérnyire osztod és a középső részbe szúrd.

Vigyázz, ne kapj eret mert hetekig nagy zöld foltod lesz és utánna pár napig oda nem adhatod.

kitartást, csak az első kettőt nehéz, a többi már menni fog

2009. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedem a vérhigítót kb egy hónapja, és még a szoptatás harmadik hónapjáig fogom is. Szerintem is kezd el minél hamarabb, én a vállamba kapom egy kis rokoni segítséggel de így ki lehet birni.Kitartás!
2009. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!