Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 vagyok. Tegnap este mikor...

5+2 vagyok. Tegnap este mikor lefeküdtem egyszerűen ki kellett futnom hányni. A tüneteknek nem a 6. héten kell kezdődniük? Ha a hasam nem fáj nem azt jelenti ugye h nem nől a méhem? Bocsi ha hülye kérdések, első baba!

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

A tünetek teljesen változók, van akinek végig semmi, van, aki végighányja, én speciel 12 hetes vagyok és hányingerem volt néha, hányás sosem.

Nekem 5+2 hetesen még nem fájt a hasam, utána változóan, néha szúrkált, 10 hetesen fájdogált és azóta sem.


Bízz benne, hogy minden rendben van!!

2012. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké bízok!! köszönöm szépen!! :)
2012. máj. 20. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a hasad nem fáj, nem azt jelenti, hogy nem nő a méhed (ha fáj, az sem azt jelenti hogy nő a méhed, hanem hogy nyúlnak az izmok és a szalagok). Ha nem fáj, az azt jelenti, hogy elég lazák az izmaid, nyugodt tempóban tud növekedni majd a baba. Az, hogy mikor kezdődnek a rosszul létek mindenkinél teljesen más, én pl nem hánytam és csak egyetlen egyszer forgott velem az egész szoba reggel te egy kocka csoki megoldotta és azóta se volt semmi bajom. Egy ismerősöm viszont végighányta az egész terhességét kivéve az utolsó 3 hónapot.

Gratulálok a babához és remélem hamar átvészeled a kellemetlen időszakot!

Szép baba várást!

14 h km

2012. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon kedves vagy megnyugodtam :) és én is gratulálok!!!
2012. máj. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!