Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első baba, tudom már kicsit...

Első baba, tudom már kicsit túlzásba vittem, de mit kell még vennem? Kicsit hosszú a lista!

Figyelt kérdés

Babakocsi 1

Babahordozó 1

Függöny 1

Hordozó kendő 1

Kiságy 1

Pelenkázó asztal 1

Fürdető kád + állvány 1

Járóka 1

Etetőszék 1

Pihenőszék 1

Elektromos sterilizátor 1

Orrszívó-porszívó 1

Olló készlet 1

Vízhőmérő 1

Cumi mosó kefe 1

Cumis lázmérő 1

Cumi 2

Éjjeli fény (teknős) 1

Éjjeli lámpa 1

Játéktároló 1

Pelenka 7

Nadrág pelenka 17

Popsi törlő 2 csomag

Textil pelenka 16

Melltartó betét 23

Előke 8

Fürdő lepedő 4

Fürdető kesztyű 5

Kifogó 1

Fürdő poncho 1

Törülköző 1

Alvós zsák 1

Lepedő 3

Kispárna 3

Takaró 1

Ágynemű huzat 2

Cipő 4

Csizma 1

Szandál 1

Zokni 15

Harisnya 4

Kis kesztyű 3

Pléd 1

Sapka 12

1 részes ruha (szoknya) 5

Kis nadrág 5

Kertész nadrág 2

Hordozóba zsák 1

Ujjatlan body 5

Rövid ujjú body 24

Hosszú ujjú body 7

Napozó 3

Kising 2

Póló 7

Ujjatlan rugdalózó 4

Rugdalózó 4

Pizsama 2

Pulóver 7

Pléd 4

Szundi kendő 1

Szoba hőmérő 1

Szoptatós párna 1

Mellszívó 1

Szoknya 1

Kis bugyi 3

Kistrikó 2

Fültisztító 1

Köszönöm


2012. máj. 20. 10:55
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A mellette lévő szám = a db számmal!
2012. máj. 20. 10:55
 2/32 anonim ***** válasza:
Popsitörlőből szerintem vegyél még, a két csomag nagyon kevés, első pár hétben szinte minden pelus tele lesz kakival:) Nekünk volt légzésfigyelőnk, bár nem kötelező, és babaőrző is, én így voltam nyugodt. Őszinte leszek, a melltartóba való betét az első napokban, hetekben kutyagumit sem ért, pedig vettem én is, de ömlött a tej a mellemből, így textilpelust használtam.
2012. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Popsi krémet, és a baba fürdető sampont én nem látom csak, vagy te is kifelejtetted?
2012. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Mivel már a komplett bababoltot rád sózták, így már semmit. :)

"Pelenka 7

Nadrág pelenka 17" A 2 között mi a különbség?

Idénre felesleges a bugyi és a kispárna, sok a 12(?) sapka, cipő, csizma, szandál is felesleges. Lehet, hogy átsiklottam felette, de nem láttam cumisüveget. Popsitörlőt is vehetsz még, abból sosem elég. Az eldobható pelenkázó alátét is nagyon jó, ha meleg van nagyon arra nagyon jó ráfektetni a babát pelus nélkül.

Pelenkázó alátétet, ill ágynemű szettet (elég tulajdonképpen a fejvédő is) sem olvastam.

2012. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
én őszintén szólva,nagyon sokkalom a dolgaidat.Fele semmit sem fog érni,ezt hidd el,második picit várom és nem kell ennyi minden.
2012. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el, majd sudocrem-et veszek, a fürdetőre azt mondta a védőnő, ne vegyek, mert ír fel az orvos, ha megszületik!
2012. máj. 20. 11:07
 7/32 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

"...ha meleg van nagyon, arra nagyon jó ráfektetni a babát pelus nélkül. " Bocsi. :)

2012. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Pelenkázó alátét is van, csak azt egybe írtam a pelenkázó asztallal! A pelenkák között annyi a különbség, csak én látom sajnos, azokat kaptuk, így nem tudom pontosan milyen! A szett, ami a paplan, párna, fejvédő... jövő hétre lesz kész, varrónőnél van, azért nincs benne a listában!
2012. máj. 20. 11:09
 9/32 anonim ***** válasza:
Bimbóvédő, légzésfigyelő mindenképp kell.
2012. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Légzés figyelőre nem gondoltam, mert mellettünk lesz a kiságya, úgy terveztem, és emiatt gondoltam, hogy nem kell az nekünk! :D Bimbóvédőt, majd nézek!

Most múltam 33 hetes, szóval még be tudom hozni a lemaradást!

2012. máj. 20. 11:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!