Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek így?

Ti elmennétek így?

Figyelt kérdés
A kiírt idő előtt 10 nappal lenne egy családi összejövetel.kb 1,5-2 óra az út.(mondjuk nincs kedvem menni).
2012. máj. 20. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne kedvem menni, akkor nem mennék. : )
2012. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem. mivel nincs kedvem és amúgy meg a közelgő terminusra fognám.
2012. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én sem mennék, meg fogják érteni!
2012. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék, ember! 34 hkm vagyok, és két barátnőm is megszült a múltheti front miatt, az egyik 36, a másik 37 hetes korában (mindkettőnél minden rendben, képzeld!), és 1,5 órányira mit csinálsz, ha folyik a víz. Én a sarki bolton is gondolkodom majd a 37. héttől. :-) Ezen nehogy gondolkodj! Tényleg, mit csinálnátok, ha nyilvános helyen folyna el a viz?
2012. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel mentek. Ha vonattal az kicsit jobb, mint a busz, vagy az autó, mert ideális esetben a sinek nem hepe-hupások. :) De ha én te lennék, akkor én se mennék, viszont biztos sz.r lesz egyedül otthon... Bár gondolom, ha te nem mész, akkor a párod se...
2012. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kocsival mennénk.Egyébként a közelgő szülés miatt nincs kedvem menni.Második baba lesz,így nem biztos,hogy lesz idő visszaérni pláne,ha utána itthon (Pest) dugóba keveredünk.(Mondjuk nem törvényszerű,hogy a második,vagy többedik bébi hamarabb megszületik)
2012. máj. 20. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
úú a kocsi az rázós téma szó szerint. SZóval akkor inkább mondd le. Tuti megértik majd. Ha meg fújognak emiatt, akkor barbárok és nem kell velük törődni! De biztos megértik!
2012. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehova nem mennék akkor ha nincs kedvem, terhességtől függetlenül :-)
2012. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mennék, nem vagyok paramami, de gyakorlatilag mindenórásan nem mennék olyan helyre, ahová kedvem sincs!

Amúgy a két óra akár durva is lehet, ugyanis amíg az első babámmal vajúdtam 14 kemény órát, addig a második baba az első kósza, alig érezhető "fájás" után két órával a kezemben volt! Ráadásul kevés rosszabb dolgot tudok elképzelni, mint órákat ülni a kocsiban fájásokkal....

Maradj otthon, csak akkor menj bárhová, ha kedved van hozzá, egyébként ne.

2012. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 9 nappal kiírt előtt szültem, hidegfrontra.

Másnap akartam pedig Pestre utazni a vizsgámra készülni (összvissz oda 3 óra az út + uez vissza), hát kútba esett a tervem.

Most jön a 2. majd a nyáron, hát ilyen terveim biztosan nem lesznek már. :D

2012. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!