Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megvárnátok az orvos által...

Ti megvárnátok az orvos által ajánlott következő UH-t vagy elmennétek egy másikhoz már holnap?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőn voltam UH-n akkor azt mondták hogy még csak a petezsák és a szikhólyag látszik (3mm) viszont van hematómám és egy 18mm bevérzésem... Emellett a doki úgy látta hogy kissé szabálytalan a petezsák.

Azt mondta szedjem a gyógyszert és h 1.5-2 hét múlva menjek UH-ra és nézessem meg -"mert ebből még bármi lehet" (Azóta is barnázok)

Szerintetek? Mikor menjek?



2012. febr. 12. 10:20
 1/9 Babi0906 ***** válasza:

Hát. én biztos nagyon aggódnék, de várnék és hozzá mennék vissza. Ha ő, mint orvos ezt látta akkor szerintem más is ezt fogja látni. Ha viszont nagyon aggódsz inkább menj el máshoz hát ha megnyugszol, mert a babának sem jó, ha idegeskedsz.

25+5 hkm

2012. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon kedves tőled hogy írtál! :)
2012. febr. 12. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hematóma miatt vérezgetsz, pihenj sokat, általában felszívódik azt mondják, csak ne erőltesd magad, szedd a gyógyszert és pihenj!
2012. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én inkább visszamennék hozzá 2 hét múlva, szerintem nem jó ha ilyen sokszor vizsgálnak, nem tesz jót!
2012. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem így van! :) Köszönöm a választ!
2012. febr. 12. 11:23
 6/9 Atroposz ***** válasza:
Az a hematóma fel fog szívódni csak pihenj sokat és ne emelgess sokat!
2012. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
majd várjuk az infókat :D
2012. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok voltam UH-on a hét elején. Minden rendben volt kicsi babám 8,2mm és van szívhang is már! legközelebb 10hetesen kell menjünk! A hematomáról nem mondtak semmit, valszeg akkor nincs gond :-)
2012. febr. 18. 14:39
 9/9 Babi0906 ***** válasza:
Na látod :)
2012. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!