Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alhas lapos marad, amikor...

Az alhas lapos marad, amikor elkezd nőni a has és csak a köldök alatt, körül kezd el domborodni vagy pont az alhasi rész lesz domoborúbb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alhasad fog nőni, mert a méhed "alulról" nő. Ha a köldöknél kezdene nőni rég rossz lenne! Biosz óra? Női szervek elhelyezkedése a testben???
2012. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hetes vagyok, és nekem is nagyobb a köldököm körüli rész :)

De azért, mert a puffadás van ilyenkor + átrendeződnek a belek, a gyomor és minden más, a méh elkezd duzzadni, ezért :)))

De nekem már az alhasamnál is látszik picikét, domborodik :))

2012. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először az alhas, ahogy az első írta.

Viszont a többi alkat, és babafüggő.

Nekem mindig volt vmennyi felesleg a hasamon, de úgy, hogy inkább alhason, a köldök vonalában meg bemélyed.

És a körülöttem terheseknek mind kifordult a ködöke, ott volt a legdomborúbb a has az utolsó hónapokban, mintha egy labda lett volna:-)

Hát nekem nem, inkább hosszában volt nagy a hasam, a köldököm egyáltalán nem nőtt, nem fordult ki. Érdekes:-)

2012. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!