Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleslegesen idegeskedem?

Feleslegesen idegeskedem?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok és az utóbbi 1-2 hétben másodszor fáj alul a hasam, menzeszszerű görcshöz hasonlítanám, de nem olyan erős közel sem. Amikor először volt ilyen, akkor sokat utaztam aznap, utána el is múlt estére, de ma csak negyed órát gyalogoltam kb., igaz, nagyon meleg volt ma. Mitől lehet ez szerintetek? Ugye ezek nem jóslófájások, mert ahhoz még túl korai lenne?
2012. máj. 20. 22:09
 1/6 anonim válasza:

Nyugalom,ne stresszelj!

És most Reklám:

2012. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a Vida Agi honlapját.

Számos kérdésedre megtalálod a választ.Ha nagyon kételkedsz,irány az orvos!!

2012. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jóslók még, ne aggódj. Természetes, ha kényelmetlen dolgokat csinálsz a gyereknek, akkor jelzi. Illetve mivel már a vége felé jársz, készül a tested, nyúlnak a szalagok és azt érzed. Szedd a magne b6-ot, semmi baj nem lesz.
2012. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért felhívnám a helyedben a védőnőt vagy a nődokidat, mit mondanak, nehogy valami baj legyen. Valószínűnek tartom, hogy csak picit megerőltetted magad, de jobb félni, mint megijedni.
2012. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, nekem a frontok idején volt erősebb, vettem be magnéziumot és No-spát. Felhívtam a dokimat, behívott másnapra, nem kezdett-e nyílni a méhszájam, annak is lehet hasonló tünete, de minden rendben volt, de annyit mondott, ha keményedik 10-12x naponta az ok, de ha fáj, görcsöl, akkor hívjam inkább és megnéz. Azóta nem volt olyan erős egyszer sem.

34 hetes kismama

2012. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is kb 8 keményedést mondott, hogy az még normális és figyeljem, hogy mindig van vagy csak ha terhelem magam

(nekem utóbbi volt, renegetegt autóztam)

szedtem a magne b6-ot és kb egy hét múlva hatott is (meg a pihi főleg)

2012. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!