Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. héten elfolyhat a nyákdugó...

37. héten elfolyhat a nyákdugó? Sima fehér színű lehet az? De közbe meg ilyan nyúlós nyákos a kinézete! Akkor ez az? Ezután már nincs akkor sok hátra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,elmehet a nyákdugó,de az egy dugószerű sűrű fehér valami,ami enyhén rózsaszines,pirosas.Lehet másnak nem ilyen volt,én csak az enyémet jellemeztem!

Könnyű szülést majd, ha eljött az ideje!

2009. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget...hát akkor nem tudom hogy ez az volt-e:(
2009. jún. 28. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én barátnőmnek szintelen volt a nyákdugó.Mondta is ha nekem elmegy ne várjam feltétlen hogy rózsaszínes pirosas! Nemsoká meglesz a babád:)!
2009. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is rózsaszines pirosas volt a nyákdugó.de attól még lehet hogy másnak fehér színű.és az nem folyik hanem egy darabos valami.(nem lehet hogy a babád lejjebb csusszant és elkezdett folyásod lenni?)a babád még várathat magára akár a kiirt napig is,van akinek hetekkel előtte távozik a nyákdugó,nekem pl vajúdás alatt ment el.kitartás már nem sok az a 3 hét.üdv 38+4 hetes km
2009. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja hát a folyásom az eddig is volt..és ez a baj hogy túlzottan is sok:(és néha nem tudom hogy most na ez mi:)...igen már csak 3 hét,de én már ugy várom:)
2009. jún. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!