Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok,...

17 hetes terhes vagyok, reggel óta nem szűnik a hányingerem (hányás is van) hasmenéssel párosítva. Emellett erős görcseim vannak. Megoldás erre a pihenés? Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Irány orvoshoz.ez nem játék..
2012. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami vírus, de a görcsök miatt én is mennék, vagy legalább beszélj vele, mondd el mi van, ő meg majd hogy mi a teendő.


Jobbulást!

2012. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem inkább hívd fel a dokidat, lehet összeszedtél valamilyen vírust vagy valami mást. A görcsök hascsikarás vagy keményedik a hasad, esetleg menzeszhez hasonló görcsök? Ha az utóbbi kettő, akkor tényleg szólj az orvosodnak. Inkább találkozz vele feleslegesen minthogy valami baj legyen. A hányinger azelőtt is volt, úgy értem mint a terhesség jele?

2012. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi,de a görcsökre már kaptam gyógyszert,semmit sem ér..
2012. máj. 21. 13:09
 5/15 A kérdező kommentje:
A hányinger mindennapos...
2012. máj. 21. 13:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Most azonnal irány a nőgyógyász!!!

Ez egy súlyos terhességi szövődmény jele lehet, és igen, halálra rémisztelek inkább feleslegesen, minthogy elveszits a kisbabád, és a te életed is veszélybe kerüljön!!!


Akárhogy, busszal, taxival, rokonnal de juss el nagyon rövid időn belül kórházba!

2012. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg kell várjam a páromat,ugyanis akikkel most körül vagyok véve a szkeptikusság mintái,azt mondták feküdjek.
2012. máj. 21. 13:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A dokidat hívd fel, amíg nem kerülsz orvoshoz, lehetőleg mielőbb, akár ügyelet: sok folyadék, magnézium, No-spa, fekvés.

34 hetes kismama

2012. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.

Ha nem megfelelő a gyógyszer a görcsökre, akkor szólj az orvosnak. Nekem a 2. terhességem alatt nagyon sokat keményedett a hasam. Az elsőnél a néha - néha előforduló keményedésre elég volt az egyszerű Magne B6, a 2. terhességnél naponta 3szor kellett szednem a Magne B6 Premiumot, néha segített néha nem, már úgy volt, hogy infúzióra fogok járni, amikor megszűntek a keményedések illetve elég volt a magnézium.

Ha a mostani hányinger, hányás más mint az eddigi, mindennapos, akkor szintén a dokilátogatást tudom tanácsolni.

Az egyszerű pihenés erre nem hiszem, hogy jó gyógyír.


Jobbulást és majd jelentkezz, hogy mit mindott a doki.

2012. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most indulok a kórházba,köszi mindenkinek!
2012. máj. 21. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!