Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem marad meg bennem a terhesv...

Nem marad meg bennem a terhesvitamin. Miert?

Figyelt kérdés

Mar 6 kulonbzo fajta terhesvitaminnal probalkoztam. Egyik sem marad meg bennem. Ha nem veszek be vitamint, akkor semmi bajom, ha igen, akkor 15 perc mulva hanyok, mint a kutya. Lehet, hogy nincs ra szuksegem?

25 hkm



2012. máj. 6. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

akkor lehet tényleg nem kéne szedned:))

jön a nyár,sok gyümi,zöldség,semmi baj nem lesz, ha nem szeded:)

2012. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

En is igy gondoltam, 2 het szunet utan ma tettem egy ujabb probat, de megint hanyas lett a vege.

Koszi a valaszt!

2012. máj. 6. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egészségesen és változatosan étkezel, nincs szükség külön terhesvitaminra.

Olvass utána, melyik vitamin miben található meg és étkezz úgy, hogy minden vitamint megkapjatok :)

2012. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Eszel előtte? Nem lehet, hogy pszichésen hatsz magadra? Konkrétan bebeszéled magadnak, hogy ha beveszed hányni fogsz? Miket szedtél eddig?
2012. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

milyen vitaminokat szedtél eddig?


a gravidától én is hánytam.ezért megpróbáltam a hipp natalt ami folyékony mint a gyümilé és fincsi is.csak sajnos azt nem lehet beszerezni gyártási probléma miatt.ezért külföldről,osztrákból hoz a férjem hipp mamát.az is folyékony illetve van mellé dha kapszula.úgy tudom magyarországon is meg tudják rendelni.próbáld meg még ha a kapszulát nem is szeded be.igaz nem olcsó legalábbis külföldön.itthon nem tudom mennyi.

2012. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy psziches, mert az elso terhessegemmel gond nelkul szedtem a vitamint a vegeig.

Most probaltam:

Efamol-t, Davitamon-t,Vitawell Mama-t, VSM Puur Mama-t, (kulfoldon elek), utana anyu kuldott otthonrol Gravidat a Berestol, meg Maternat.

Szerintem ez marad, probalok odafigyelni, hogy miben mi van, es enni mindent. Ugyis mindig ehetnekem van. :-)


Koszonom a valaszokat!

2012. máj. 6. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Enni kell előtte.1x vettem be úgy,hogy nem ettem negyed óra mulva kihánytam.Mióta eszek és ugy veszem be semmi bajom.

12hkm

2012. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!