Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy igen kövér kismama hasán...

Egy igen kövér kismama hasán is látszik, ha rúg a baba? Illetve ő ugyan azt és ugyan úgy érzi, mint a vékonyabb kismamák?

Figyelt kérdés

A kérdésem egy sztorihoz kapcsolható.

A minap megállított egy ismerősöm (nő), akivel nem igazán beszélgettem eddig, s úgy kezdett velem csicseregni, mintha legjobb bnők lennénk..:) Kérdezett a terhességemről is.(Mikorra vagyok kiírva, kisfiú/kislány? stb.)

Viszont én nagyon csúnyán beégtem előtte bevallom, mert tudtam, hogy neki még nincs gyereke, és megkérdeztem tőle, hogy ő tervez e már babát..? Erre láttam, hogy nagyon meglepődött, de azért megjegyezte, hogy " igen, március 2.-ára"

Nagyon kellemetlen volt, de egy cseppet sem látszott terhesnek, lehet a testalkatából adódóan, hiszen nagyon túlsúlyos...


2011. febr. 2. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen kövérnek számítok azt hiszem, de a terheshasamnak csak az alja volt zsíros, a többi része ahogy kifeszült nem volt zsíros, így a baba mozgása ugyanúgy (vagy majdem ugyanúgy) látszott, mint egy átlagos testalkatú nőnél.
2011. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A meglehetősen kövér szomszédasszonyon is látszik, hogy babát vár, nagyon szép feszes és formás pocija van!
2011. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
...:S akkor én valamit nagyon benéztem... Úgy szégyenlem magam... Azt hiszem nagyon rosszul eshetett neki... De lehet, hogy neki még aránylag pici is a hasa.. vagy nem tudom :( Lelkiismeret furdalásom van, hogy megbántottam.. De hogy tehetném jóvá?
2011. febr. 2. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ne emészd magad ezen, télen sok ruha+ kabát meg minden van az emberen, nem azt vizslatod állandóan mindenkin, hogy mekkora a hasa. Elég furi ha ezen megsértődik, főleg ha túlsúlyos, inkább bóknak kéne vennie! Az inkább ciki, ha az ember rákérdez mikorra van kiírva, mire közli, hogy még nem terhes...
2011. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk múlthéten volt csoporttalálkozónk, ahol pont fordítva égtem be. Az egyik lány 3 éve szült, de iszonyatosan kövér maradt (előtte nem volt az). Erre megkérdeztem, hogy és ti mikorra várjátok a babát (úgy nézett ki a hasa, mintha...). Szerencsétlen, meg mondta, hogy szeretnének majd kistesót, de egy darabig mér nem tervezik.


Egyébként én is láttam olyan nagydarab nőt (rokonom), akiben elveszett a gyerek. Minden találkozásnál vártam, hogy na vajon milyen nagy már a hasa, de állandóan csalódnom kellett. Szülni is majdnem akkora pocakkal ment, mint 9 hónappal előtte volt neki.

2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!