Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a szív uh? Volt akinek...

Hyperactyve kérdése:

Milyen a szív uh? Volt akinek mennie kellett terhesen?

Figyelt kérdés
Rossz a vérnyomásom, gyakran kerülget ájulás nagyon nehezen viselem a terhességet most vagyok 31 hetes. Elküldtek vérvételre sajnos az eredmény úgy jött vissza, hogy az orvos úgy döntött szív uh-ra kell mennem. Van köztetek olyan akinek volt? Volt akinek ezek miatt a problémák miatt beinditották a szülést vagy befektették amig el nem jött az idő? Az orvos nekem ilyeneket mondott, meg olyan jól oda vágta " majd ott megmondják, hogy a szíve meddig fogja bírni a strapát" ettől kilettem teljesen.
2012. máj. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
barátnőm volt igaz nem terhesen..mindenféle vizsgálat után ez mutatta ki h billentyűgondja van...nem vészes ua mint a többi ultrahang...ha találnak valamit de ha nem akkor is sztem veszélyeztetett terhes vagy így tuti be kell feküdnöd idő előtt...
2012. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen voltam, ugyanolyan mint a hasi, csak a szívnél csinálják. Amúgy nekem folyton szúrt a szívem, meg én is sokat voltam rosszul, hányingerem volt, elájultam, stb. De a doki azt mondta,. hogy annyira tökéletes a szívem, hogy legközelebb majd csak 90 éves koromban menjek. Ne izgulj, minden rendben lesz!
2012. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, én is remélem, hogy nem lesz baj, azért örülnék ha valaki terhes is hozzászólna akinek már volt ilyen.
2012. máj. 23. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár napja volt itt egy hasonló kérdés, olvasd el hátha segít!

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__2967329-valaki-volt-a-kardiologian-szivultrahangon

18 hkm

2012. máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam. 22 hetesen szívzörejeket hallott a doki a belgyógyászati vizsgálaton. Beküldött a kardiológiára(az egyik billentyű vissza engedett egy kis vért). Ugyan olyan mint a hasi uh. Bemész, felülről leöltözöl, meg uh-oz, vérnyomást mér, és megírja a papírt, hogy szülhetsz-e rendesen vagy császározni kell. Az hogy befektet, az eredménytől függ.
2012. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy terhesen a baba szívét nézték meg UH-val, olyan is van. Tök sima UH, hála istennek, mindent rendben találtak.
2012. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tettem fel múlt héten a kérdés. Semmi extra nem történt az uh-n, valóban ugyanaz, mint a hasi, csak a szíven végzik. Nálam mindent rendben találtak.


[link]

2012. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!