Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton leszek 15 hetes és...

Szombaton leszek 15 hetes és kb fél óránként pisilnem kell. Nektek volt hasonló ilyen idős terhesen?

Figyelt kérdés
Már kezdtem hozzászokni, hogy gyarkabban járok ki (éjszaka akár 3-4-szer is), de ez most nagyon bedurvult! Ma délután egy órát nem tudtam szusszanni, mert állandóan pisilni kellett, és nem kevés jött ám! Lehet, hogy felfáztam? Csak nem! Nem ültem hidegre!

#félóránként #pisilhetnék
2012. máj. 22. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 hetes vagyok, és az elmúlt napokban nekem is többször kellett mennem pisilni, volt olyan éjszaka, hogy 8-szor mentem ki. A baba még nagyon lent van és nyomja a hugyhólyagot, szerintem nemsokára elmúlik.
2012. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh, hát remélem, mert ez szadizmus! :) Nem is iszom ennyit, akkor mit pisilek ki? :) Egy rendes filmet nem tudok végignézni min. 2 pisilés nélkül! Grrrrrrrr!
2012. máj. 22. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, 1-2 hétig tartott, csak nekem a 12 hét környékén volt, ha jól emlékszem.

Marhára idegesített, és volt, hogy kb 2mml távozott :D:D

2012. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:) Pont filóztam hogy felteszek egy hasonló kérdést.

Amióta babás vagyok - szerintem pszihés alapon is - éjjelente akár 4x is kimegyek pisilni. Az utóbbi hetekben naponta óránként kell pisilnem. Viszont ma kb. 20 alatt olyan szinten megtelt a hólyagom - vagyis gondolom nyomta - hogy azt hittem bepisilek. De ezek szerint teljesen normális jelenség, ha Te is ezt érzed.

16+3 hkm

2012. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is volt :) Aztán elmúlt.

Most a 25. héten pedig újra. Néha belerúg valamibe, ami olyan érzést kelt, hogy azon nyomban bepisilek :D) Roppant kellemes, mit ne mondjak :)) Kitartás lányok :)

2012. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon brutkó! Attól rettegek, hogy ha már most ilyen gyakran kell, mi lesz később? De ha azt mondjátok, hogy majd elmúlik, akkor jó! :)
2012. máj. 22. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg az! Nem tudom Te hogy vagy vele, de van, hogy tüsszentés, vagy egy nagyobb kacaj következtében ki is csurran egy pici! :(

Mi lesz később??

2012. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Itt azért még nem tartok, de ha így megy tovább, akkor lehet, én is eljutok eddig a szintig! :S
2012. máj. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!