Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeogene 9 hatott nektek...

Homeogene 9 hatott nektek mandulagyulladásra? 15 hetes vagyok, nem szeretnék antibiotikumot szedni.

Figyelt kérdés
Hétfő óta a bioparoxot használom, de úgy érzem nem hat.. a homeogene jobb szerintetek?
2012. máj. 23. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétszer volt a terhességem alatt eddig. Először hatott, valószínű kezdeti volt a dolog azért. Másodszor egy hónappal később már komolyabb és én sem szerettem volna szedni, de nem úsztam meg az antibiotikumot.

Egyéntől, mandula állapotától, fertőzöttségétől függ, próbáld ki, ártani nem fog.

Ha meg megnézeted orvossal, ő is mérlegelni fog mielőtt felírja a gyógyszert.

2012. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Mondta, hogy szerdáig használjam a bioparoxot, ha nem hat térjek át a homeogenere. Ha hétvégéig attól sem jobb, akkor jöhet az antibiotikum :S
2012. máj. 23. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bevált, az egyik legjobb homeos cucc

a fejfájós bogyók semmit nem értek a migrénemre, de a homeogene a torokra nagyon működött

2012. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos egyénfüggő, mert nálam egyáltalán nem hatott sajnos. El sem mentem orvoshoz, mert én sem akartam antibiotikumot szedni. Mézet ettem és szép lassan elmúlt.
2012. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!