Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam a védőnőnél és...

Most voltam a védőnőnél és amikor hallgatta a baba szívét, olyan volt mintha aritmiás lenne. Megijedtem, de nyugtatgatott, hogy lehet aludt vagy csak úgy mozdult. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Mitől lehet? Amúgy szépen mocorog a baba.Kb 3-4 hete még nem tapasztaltunk ilyet.Mire számíthatok?



Holnap megyek UH-ra a biztonság kedvéért.


2012. máj. 23. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Szerintem is jó ötlet a holnapi UH.

2012. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem arithmya miatt lett sürgősségi császár, akkor azt mondták, hogy fiatalabb terhességben is előfordul, és olyankor folyamatos kontroll kell, de általában semmi gond nem szokott lenni (nekünk nyakon volt a zsinór többször is, ez volt az oka). Tehát szerintem ne izgulj, lehet, hogy nem is volt aritmusos, és az is lehet, hogy csak egyszeri alkalom volt. :)
2012. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is aritmia miatt lett, inditott szulesem.

Nalam 37 hetesen eszlelte eloszor a vedono, aki azonnal korhazba is utalt, benn tartottak, es kiderult hogy sokat kihagy a picikem szive. Tudoerlelot kaptam, es ra egy hetre beinditottak a szulest. Azota mar tudjuk, hogy a mehlepenyem volt eloregedve es mar nem taplalta a picikem. (Sajnos elszamoltak a terhessegem, mivel gyogyszer mellett lettem terhes)

Szerintem mindenkepp menj Uh-ra.

2012. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
27hetes vagyok még csak.
2012. máj. 23. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
oké, menj uh-ra, de sok védőnő nem ért a szívhangméréshez, pláne nem kardiológusok és nem szabadna diagnózisokat felállítaniuk. Bízd eztaz orvosra és addig nyugi!
2012. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is hallottam és olyan volt,mintha néha 1-1 ütés kimaradt volna.

Remélem nem lesz sem baj.

2012. máj. 24. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nem lesz semmi baj, csak nyugodj meg. A mai uh-an minden kiderul, es hidd el makk egeszseges a picurkad.

Tovabbi szep napot.

2012. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Így van,makk egészséges!!! :D

Majd egy percig néztük a szívhangot és semmi gond nem volt,szép szabályos ritmusos volt. :)

3hét múlva kell mennem kontrollra,de akkor úgy is mennék 30hetes UH-ra.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Szép napot Nektek!


Ja és közben az is kiderült végre,hogy kisfiúnk lesz.

2012. máj. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!