Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki hasonló helyzet...

Van valaki aki hasonló helyzetben volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kis biztatást szeretnék Tőletek... Bent fekszek a kórházban, 38 hetes terhesen. Hétfő óta már 2x állíttották le a szülést, de többször már valószínűleg nem fogják.

Most egy kicsit kétségbe vagyok esve a 33 hetes babóm miatt! Olyan hirtelen jött ez az egész! Szerintetek meg marad a baba? Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben? Olvasott róla valaki?



2012. máj. 23. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, szívesen öntenék beléd egy kis lelket, de nem tiszta számomra, hogy akkor most 38 vagy 33 hetes vagy? Ha 38, akkor pláne semmi baj, hiszen 38 hetesen szülni még csak koraszülésnek sem számít. Ha pedig 33, akkor sem kell aggódnod, nem érdemes idegeskedni, a babára és rád is biztosan vigyázni fognak! :)
2012. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most akkor 33 hetes vagy vagy 38?
2012. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
33 hetes terhes vagyok :) Bocsánat félre nyomtam :SS
2012. máj. 23. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia semmi gond nem lesz a nővérem 28.hétre szülte meg a kislányát aki ma már 3éves nagylány. Igaz a kicsinek többet kellett benntmaradnia és az elején gyakrabban mentek dokihoz, de életerős vidám nagylány ma már és senki nem mondja meg róla hogy korababa.

Csak ne aggódj mert az biztos, hogy nem tesz jót egyikteknek sem.

2012. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jók az esélyeitek, főleg ha olyan kórházban vagytok, ahol van PIC. Nekem a dokim azt mondta, hogy a 36. hétig mindent elkövetnek, hogy a baba bent maradjon, ha más nem indokolja, hogy világra jöjjön. Ma már sokat tudnak tenni, a babád két kiló körül van, lehet, hogy több is, a legtöbb koraszülött ennél kisebb súllyal jön a világra.

Melyik kórházban vagy?

34 hetes kismama

2012. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, megmarad, ne aggódj. Ha mégis idejekorán jönne ki, már fel vannak készülve, egyből megkapja a szükséges ellátást, és azért 33 hetesen már nagyon jó esélyei vannak. A férjem öccse anno 22 évvel ezelőtt 30 hétre született, és semmi baja. És azért azóta korszerűsödött az ellátás.

Persze jobb lenne minél tovább kihúzni, de ha mégsem sikerül akkor is kicsi az esélye, hogy kár éri. Kívánom a legjobbakat!

2012. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugalommal többet segíthetsz magatokon! Ne aggódj, a 33 hét már szuper, semmi baj sem lesz! Drukkolok értetek!
2012. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük. :)
2012. máj. 23. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
soksok erőt kívánok nektek!sztem nem lesz semmi baj, hamar rendbejöttök. írj esetleg majd, h mi történt!
2012. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Írok mindenképpen,ha van valami.
2012. máj. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!