Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salgótarjánban, Pasztuhov...

Salgótarjánban, Pasztuhov Ágoston nőgyógyászhoz jár valaki? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Van magánrendelése? Ha igen, akkor hol, és mennyiért?
2012. máj. 23. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Dr. Horváthtal rendel együtt, a kórház után az egyik családi házban a Beszterce felé. Vele szemben van egy kisbolt. Azt hiszem 6 ezer forint, van náluk hüvelyi uh. is. Nekem 2 éve a 18 hetes uh-n volt ő, nagyon ellenszenves volt, mondjuk én Horváth dokihoz jártam és járok a mai napig. Amúgy a páciensei dícsérik őt.
2012. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségedet.
2012. máj. 26. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ellenszenves,de érti a dolgát
2012. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nála szültem a kisfiamat,teljesen meg vagyok elégedve Vele,a egész terhesség alatt nagyon rendes volt velem,magánrendelésre jártam/járok hozzá,de soha sem hívott be ok nélkül,és nem is volt gondom sem,így tényleg csak a kötelező látogatások voltak.A szüléskor volt fogadott szülésznőm,de a szülés alatt is nagyon rendes volt,és utána meg azóta is az!Én csak jót mondhatok róla.Van hogy nincs túl jó kedve,de ez a sok meló miatt van,mert elég sokat melózik.

Magánrendelése a Füleki út 90.-ben van kedden és csütörtökön 16-19ig.

Ja és 6000Ft volt még legutóbb a "vizitdíj!

Remélem tudtam segíteni!

2012. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!