Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidősen hát-derékfájás és...

Félidősen hát-derékfájás és lábba sugárzó fájdalom normális, mivel lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Kismamatornát kéne csinálnod.
2012. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyhítheti a kismamatorna, joga és a kényelmes NEM magassarkú cipô hodása.

Amúgy normális hisz plusz súlyt kell cipelned a nap minden pillanatában. Ami ugye még durvább, ha rád is sok túlsúly rakodik fel.

2012. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még 20 hetesen a baba alig nyom valamit, és még 1 kg-t se híztam. Ha most fáj mindenem mi lesz később.... Megpróbálok kismamatornát vagy jógát letölteni letölteni ,remélem segít,mert este alig bírtam,hogy feküdni és fél óránként felébredtem.
2012. máj. 24. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4-20 hét között volt az,mint neked.védőnők szerint alakulnak a csontok(csigolyák stb)veszik fel a formát.teljesen normális dolog,sőt még a dokit is megkérdeztem,szerinte is.a kocsiból is nehezemre esett kiszálni leülni felkelni.de hozzá lehet szokni:)majd hirtelen elmúlt. kemény 10 hétig nem fájt semennyire.na ismét elkezdődött.ezzel nem sok mindent lehet kezdeni és ki tudja h alakul elmúlik e vagy se.nekem ajánlották az úszást.1 időm sincs 2 mindig is összeszedtem mindent az ilyen nyilvános fürdőkben.kitartást:)
2012. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyúan fájt a derekam, ezen az oldalon ajánlotta nekem valaki az Inno Rheuma krémet (Naturlandos), amit kismamák is használhatnak. Gyógyszertában vagy Rossmannban is meg tudod megvenni. Nálam bevált, 4-5 napig kentem. Előtte menni is alig tudtam már annyira fájt. Remélem nem tér vissza a fájdalom, még csak egy hét telt el!

Voltam kismamamasszázson is, az nem használt.

30 hkm

2012. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!