Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a védőnők, egyfolytában...

Ha a védőnők, egyfolytában undorító megjegyzést tesznek egy kismamára, azt hol lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Milyen undorító megjegyzés lenne az? Csak azért kérdezem mert nem tudom nem-e reagálod esetleg túl.
2012. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
? Betegjogi képviselőnél. Miért, mit mondanak?
2012. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tárgyként kezelnek, flegmák, kibeszélnek a hátam mögött, és a saját védőnőmnek kell, hogy kiálljon mellettem, hisz a szemembe jó pofiznak! A múltkor az egyik ok nélkül lehordott mindennek, mert magasabb lett a vérnyomásom, nem azt mondják nekem rám, hogy ő, hanem hogy az....
2012. máj. 24. 20:50
 4/15 A kérdező kommentje:
A nekem nem kell a mondatba, bocs, nem olvastam végig, és még sorolhatnám...
2012. máj. 24. 20:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na de hol találkozol a többi védőnővel, és honnan tudják, hogy mennyi a vérnyomásod?

Nálunk mindig csak egy rendel egyszerre, csak a sajáttal találkoztam míg terhes voltam akkor is, és a baba születése után is. Persze láttam a másik 2-őt is a folyosón, de semmi kapcsolatunk nem volt, max. annyi, hogy az egészséges rendelésen nem mindig a miénk volt a doktornő mellett, hanem egy másik.

2012. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nálunk egyszerre van ott mind, hetente egy nap van terhes gondozás és akkor mind az öt ott van!
2012. máj. 24. 21:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha a szemedbe jópofiznak, honnan tudod mi megy a hátad mögött? Nem reagálod túl egy picit?
2012. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy túl reagálom, csak zavar, hogy amikor a dokinál vagyok benn, akkor is benn vannak, és bunkóznak, a doki meg igyekszik kedves lenni, a védőnőm hívott fel ma is, mert ma volt terhes gondozás, és elmesélte mi volt miután kijöttem! Nem mind jó pofizik, valamelyik a szemembe bunkózik, csak mert nem vagyok neki szimpatikus! Azért kérdem hova kell fordulni, mert a többi kismama meg nekem panaszkodik miattuk, így nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel!

Köszönöm

2012. máj. 24. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:
A kórház betegjogi képviselőjénél. Ha pedig nincs - már pedig lennie kell -, akkor tehetsz még panaszt az önkormányzatnál, az országos eü-nél.
2012. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját védőnőddel és orvosoddal meg vagy elégedve, miért érdekel, mit mond a többi? Amúgy elég érdekes, hogy a védőnőd ilyen miatt felhív...Nem lehet, hogy ő kavarja a dolgokat és fúrja a többieket? Nem ez lenne az első olyan eset, amit hallok. Én magammal és a babámmal foglalkoznék és lesz..nám, hogy mit mondanak, ártani nem tudnak. Legközelebb szólj, hogy a saját védőnődön kívül ne legyenek a vizsgálóban. Szerintem ennyi és máris megoldódott a probléma.

Nem akarlak elkeseríteni, de ne számíts sokkal jobb hozzáállásra a kórházban sem. Csak darab kismama vagy a legtöbb helyen, ha nincs fogadott orvosod, szülésznőd vagy ismerősöd. Mindenkit fel fogsz jelenteni, aki csúnyán néz Rád? Lesz ilyen bőven.

35 hetes kismama

2012. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!