Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban születik a...

Augusztusban születik a harmadik gyermekem. Akkor hogyan tudnám már most igazolni, hogy szeptembertől jogosult leszek a ebédtámogatásra?

Figyelt kérdés
Június 15-ig kell leadni a papírt,de így csak 2 gyerekről tudok nyilatkozni. És ugye 3gyerektől jár a kedvezmény. Ilyenkor mi a teendő?
2012. máj. 25. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Off, én is kíváncsi vagyok, augusztusban születik nálunk is a harmadik, és engem is érdekelne! És a tankönyv igénylés hogy van?
2012. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
a fiam augusztus 7 .én született.3.gyerek a családban ,ezért a nagylányomnak járt a kedvezményes tankönyv és ebéd.Megvártam a MÁK-tól a papírt ami igazolja hogy hány gyerekre kapom a családit és azt vittük be a suliba.kb 25-26-án.senki nem dünnyögött hogy miért nem szóltunk hamarabb.
2012. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Szia, szerintem az a papír, ami a családi adókedvezményhez kell a dokitól (ami igazolja, hogy elmúlt 90 napos a magzat és jogosult vagy), lehet itt is jó, nem? Végülis hivatalos papír, pecséttel, orvostól. Ha jó a munkahelyeken és hivatalokban igazolásra, talán itt is. Boldog babavárást
2012. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
És ha nekem augusztus végén születik?
2012. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Hármas válaszoló, nekem van olyan papírom, akkor azt vihetem az oviba a lányom miatt, és a fiamnak a suliba is?
2012. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A tankönyveknél tudom,hogy ha megyek megvenni őket,akkor kell vinnem a családiról az igazolást,hogy 3 gyerek után kapom.

Már szinte minden papírom megvan,munkáltatói stb,csak ezzel vagyok bajban,ha most beadom,hogy két gyerekem van,akkor nem adják meg.

2012. máj. 25. 10:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly nyáron született a 3. gyermekem. Augusztus végén (20.-a után) kellett átvennünk a tankönyvet, akkor vittem a MÁKos papírt, és már ingyen kaptuk a könyvet. Ebédbez is csak szeptemberben kellett vinni igazolást!

Nem értem a június 15.-ei határidőt......

2012. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy én se. :)
2012. máj. 25. 10:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly augusztus 18-án kezdtem el intézni a gyerekvédelmit,a határozat csak szeptemberben érkezett meg.A fiam a helyi iskolába jár ő megkapta ingyen a könyveket és a kaját is,a lányom másik városban jár gimibe,neki ki kellett fizetnem a könyveket de amikor megjött a határozat akkor visszafizették.Az augusztusi pénzt viszont már nem kaptuk meg.
2012. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, felhívtam a fiam iskoláját, de fogalmuk sincs, milyen papírok kellenek:(

Tök jó mert augusztus 30-a körül lesz a császárom, akkor milyen igazolást vigyek, ha akkor már osztják a könyveket is. :(

2012. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!