Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, és...

7 hetes terhes vagyok, és folyamatosan rosszul vagyok... reggeltől-estig. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Hányinger, émelygés. nem igazán kívánom a kaját de vmit mindig eszem hogy ne nagyon legyek rosszul de az sem segít!

Segítsetek pls!!!!


2007. aug. 13. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


én 14 hetes terhes vagyok, szerencsére csak pár hétig voltam rosszul, de akkor nagyon. Egyél rostos gyümölcsöket és igyál sokat,én citromos vizet is ittam valamelyest segít. reggel nagyon rosszul voltam 3 héten keresztül, mindig jól bereggeliztem és elmúlt utána. próbáld ki! pl.reggel joghurt kiflivel, hideg tej, másnap reggel kalács kakaóval.

remélem segítettem!


az a fontos, hogy keveset és többször egyél és igyál hideg italokat, meleget nem ajánlom.egyszer ittam teát reggel, a többi nem publikus

2007. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háztartási kekszet egyél reggel. Vagy a gyömér tea. Igazából mindenkinek más és más válik be. Sajna ez ilyen , de megnyugtatlak, hogy csak az első 3 hónapban szoktak a mamák rosszul lenni. Tudom ennél semmi sem rosszabb.Valahogy túl kell ezen esni.
2007. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vannak nagyon jó terhességi rosszullétre való vitaminok.A védőnő tud ajánlani,vagy a nőgyógyász.Ilyen pld. az elevit,ami magzatvédő,és vitamin is egyben.
2007. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékig természetes a rosszullét,de ha nagyon elviselhetetlen,fordulj a nőgyógyászodhoz,nagyon jó gyógyszerek vannak már,ami nem károsítja a babát és segít rajtad is.
2007. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg a borsmenta teát. Nekem egész jól bevált. Ha épp nem azt kortyolgattam, akkor jeges vizel a kezemben mentem mindehová. Volt amikor ez sem segített sajnos. De fel a fejjel, a 12 héten elmult és azóta semmi bajom!
2007. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én is folyamatosan rosszul voltam kb.a 13.hétig.Kicsit jobb lett a helyzet mikor B6 vitamint kezdtem szedni az orvosom tanácsára.Remélem nálad is beválik!

2007. aug. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg homeopata orvostól tanácsot kérni. Az interneten könnyen találsz a lakhelyedhez közelit. De lehet, hogy a legközelebbi gyógyszertárban is tudnak homeopátiás tanácsot adni, hiszen a Te problémád nem betegség, általában a gyógyszerészek is jártasak annyira a témában, hogy segíthessenek.
2007. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!