Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat híztam terhesség alatt...

Hyperactyve kérdése:

Sokat híztam terhesség alatt szerintetek? Ha igen akkor milyen laza tornát tudtok ajánlani amit még végezhetek 31 hetesen?

Figyelt kérdés
A 31. hétnél tartok és nagyon vastagnak gondolom a combom és a fenekem is jó nagynak tűnik. 157cm vagyok 59kg-val kezdtem a terhességet majd fogytam 2kg-ot most 64kg-nál tartok és nem szeretnék már hízni nagyon, csak azt akarom ,hogy a baba súlya gyarapodjon, sok zöldséget gyümölcsöt eszem sokat sétálok de mégis úgy érzem, hogy kövér vagyok a magasságomhoz képest. Tudtok valamit tanácsolni?
2012. máj. 25. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy híztál sokat, de szerintem ezt te is tudod :-) Én 8 kg-ot híztam a terhesség végéig, mondjuk nem tornáztam. Esetleg jógát meg lehet próbálni...
2012. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5 kg-ot híztál, és ezt soknak gondolod? Az átlag hízás terhesség alatt kb. 12-15 kiló...te sem gondolod komolyan hogy sok ez az 5, ugye? Terhesség alatt, ha odafigyelsz hogy ne két-három tányérral egyél mindenből, hanem egy normál adaggal, akkor nem fogsz többet hízni, mint amennyit pusztán a terhesség ad fel rád.

Ne diétázgass, mert a zöldség-gyümölcs kúra eléggé diétának minősül. Egyél MINDENFÉLE tápanyagot, a babának ez a fontos, nem a combod körmérete.


Én 14 kg-ot szedtem fel, és nem akarlak elkeseríteni, de én szoptatás alatt híztam a hormonoktól mint állat....

2012. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, hogy az 5 nem tűnik soknak de ehhez a magassághoz valahogy annak gondolom, mindenből eszek, hogy jó legyen a babának. Köszi a válaszokat:)
2012. máj. 25. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne már! Dehogy híztál sokat! Most legalább én gondolom magam egy dagadéknak!!! :(( Pontosan ilyen paraméterekkel kezdtem én is, és most tartok 63 kg-nál , holnap leszek 17 hetes!!
2012. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te is alacsony vagy?
2012. máj. 25. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát eleve túlsúllyal kezdted a terhességet, ezen felül nem sok az 5 kiló. De ha eddig nem zavart hogy 59 kiló vagy akkor ne amiatt az 5 kiló miatt aggódj szerintem.
2012. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit utolsó írt, abban van valami. Én 170 centihez vagyok 58. És átlagos testalkatom van. De ettől függetlenül nem híztál sokat, 5 kg az semmi, sőt...ennél minden terhes barátnőm és rokonom sokkal többet hízott, 20-25 kilót alsó hangon. Én a 14 kg-mal még jónak számítok.
2012. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj! most van rajtad 5 kg plusz, esetleg a végén jön még rád ugyanennyi (víz pl), ha a baba megszületik, rögtön lemegy 10 kg vagy még több.

tehát gyakorlatilag fogytál a terhesség alatt...hm.

2012. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez semmi!!! Ez csak a baba,a víz,a méhlepény! Sztem étkezz rendesen és ne gondolj most arra hogy vékony legyél csak a babára! Ne vonj meg tőle semmit! :)
2012. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!