Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Volt aki csak...

Kismamik! Volt aki csak szülésznőt választott és dokit nem? A Jánosba van olyan szülésznő akit ajánlanátok? Mennyit adtatok neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nézz utána, mert én úgy tudom, hogy január 1-je óta nem lehet csak szülésznőt fogadni, csak akkor, ha van fogadott orvosod! Én legalábbis ezért nem fogadhatok csak szülésznőt.(nincs orvosom)Szfvár.

35 hetes kismami

2009. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is a Jánosban fogok szülni.Nekem fogadott dokim van,szülésznőt nem választottam2okból mégpedig.1.nem biztos,hogy az orvosomnál fogok szülni,mert augusztus elejére vagyok kiírva az orvosom,pedig augusztus első 2hetében megy szabira,így ha július végig nem szülök meg átad egy másik dokinak és lehet,hogy akinek átadna másik szülésznővel szeret együtt dolgozni.2.Ennyi pénzünk sajna már nincs mert általában 20-30e ft-ot elkérnek ők is.+még a dokinak.Hány hetes vagy egyébként?34 hetes km.Ui:Dr Szentkirályi Zoltán az orvosom.De a Molnár dr-t is nagyon dicsérik.
2009. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja második vagyok.Héber Judit szülésznőt tudnám ajánlani.Ő tartja a szülésfelkészítő tanfolyamot is.Nagyon szimpi nekem.
2009. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

én is csak szülésztnőt szerettem volna. de már nem lehet csak akkor ha van fogadott orvosod. igy lett egy fogadott orvosom és egy szülésznőm.

én is fehérvári vagyok.

elvileg már törvény írja elő hogy csak akkor lehet szülésznőd ha orvosod is van. tavaly óta van ez a törvény.

én dec 30-án szültem

2009. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok.most hallottam,hogy nem lehet csak szülésznőt fogadni.15 hetes vagyok,és elkezdek érdeklődni.
2009. jún. 29. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!