Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tud jó szülésznőt siófokon?

Ki tud jó szülésznőt siófokon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,én konkrétan neveket nem tudok irni,de azt tudom,hogy már kétszer szültem itt siófokon,nagyon rendesek mind szerintem.Nekem sosem volt fogadott szülésznöm,csak fogadott dokim van.Most is itt fogom szülni a 3-ik babám,de nem szeretnék fogadni szülésznöt.Te szeretnél mindenképpen?16+3 hetes kismama
2009. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Nem gondoltam,hogy mindenképp fogadok, nekem is fogadott dokim van Lentulai József,csak gondoltam megkérdezem,hátha van vkinek vmi jó tapasztalata!De megnyugtat amit írsz,neked ki a dokid, mikorra vagy kiírva,és Te siófoki vagy?milyen a szülészet, tiszta,hány ágyas szobák vannak,van baba-mama szoba mennyiért nem tudod?

bocs a sok kérdést, sok egészséget kívánok nektek 32hetes kismami

2009. jún. 30. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia,én a Tivadar doktorhoz járok,december 13-ra vagyok kiirva.Nem siófoki vagyok,hanem nagyberényben lakom,közel siófokhoz.Igen van mama-baba szoba,ahol együtt lehetsz a picivel.Ezért nem kell fizetni,3 ilyen szoba van kétágyasok.Reggel 5-től este 10-ig lehet veled,éjszakára elviszik,sajnos.Igen tiszta a gyermekágyas rész,ugyanugy ,mint a szülőszoba,terhespatológia.
2009. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem irni,hogy ha együtt leszel a picivel,akkor jó,ha viszel magaddal törlökendőt a pelenkázáshoz,mert nem adnak,pelenkát is csak napi 5 db-ot.Legalábbis 3 éve még igy volt,és ez ugy tudom nem változott.Az utolsó napokra nekem pelenkát is be kellett hozatnom,mert a kislányom minden szopi után kakilt és kevés volt igy az 5 db.Ja és textil pelenkát is vigyél magaddal,mert nem fogod tudni,mire kirakni magadmellé az ágyra,meg büfiztetni,mert már ezt sem adnak.Anno 8 éve ez még volt,de 3 éve már nem.Bocsi,hogy ilyen sok lett és ha már tudtad ezeket.
2009. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon aranyos vagy, hogy segítesz,nem sok mindent tudok, mármint a kórházzal kapcsolatosan,én különben Balatonboglári vok.És ha én baba-mama szobát szeretnék mikor és kinek szóljak?Hogy jöhet be az apa látogatni?most más nem jut az eszembe, de ha még lesz valami akkor írhatok?De szólj ám ha már unod!Különben Te jól vagy? Minden rendben veled+a babával?Bírod a nyarat, Balcsiban fűrdesz?Szia
2009. júl. 1. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,persze,hogy irhatsz nyugodtan,amiben tudok segitek.Elvileg ugy van ez az egész,hogy amikor bemész szülni,akkor a szülőszobán megkérdezik,hogy együtt szeretnél-e lenni a babával,persze,ha van hely ilyen szobában.Ide látogatni nem mehet be senki,az egész gyerekágyas osztály le van zárva egy ajtóval,ha ilyen szobában vagy,ha nem,akkor sem mehet erre a részre senki.Van egy üvegajtó,oda tolhatod ki a picit,a kocsijában,amibe teszik,ha pedig sima szobában vagy,akkor tv-n keresztül mutatják a rokonoknak.És te a folyóson tudsz találkozni a rokonokkal.Köszi mi jól vagyunk,az elején voltam bent 1 hetet,mert kiszáradtam,de azóta rendben minden.Pihengetek már amennyit lehet egy 8 éves fiú és egy 3 éves kiscsaj mellett.Te tudod hogy mi lessz a baba?Ha van még kérdésed nyugodtan irj,segitek,ha tudok.szia
2009. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon rendes vagy!Igazából még olyan kérdéseim lennének, hogy ugye az apuka bejöhet amikor szülök.És akkor ő is csak ajtón keresztül láthatja?Meg sem foghatja?Nekünk kisfiúnk lesz,Áron.Ja és amíg el nem felejtem Te mennyit híztál a gyerekekkel,de engem leginkább az érdekel h az utolsó 2 hónapban még mennyit hízhatok,mert a védőnőm erre csak annyit mondott,h majd meglátjuk.Különben sportos alkatú vagyok ált 52kg szoktam lenni,de amikor terhes lettem 58 voltam, idáig 14kg-ot híztam,ez sok, és mennyire számítsak még?Tudom, h nem ez a legfontosabb de de azért mint minden nőt engem is érdekel...
2009. júl. 2. 13:24
 8/8 A kérdező kommentje:
És nálatok várják a gyerkőcök a kistestvért?Azt hiszem elég dolgod lesz?Szeretnétek esetleg még gyereket?Ha nem vagyok bunkó megkérdezhetem mennyi idős vagy?Én most voltam 22.Tök jó neked, gondolom Te már nem izgulsz a szülés miatt,természetesen szültél ugye?És gondolom nincsenek olyan rossz emlékeid ha már a 3.-nál tartotok.Megadom az e-mail címem,mert ha gondolod és persze bírod még a kérdéseket akkor inkább ott beszéljünk, mert itt azért mégis mindenki olvasgathatja.cserezsanett@freemail.hu ha esetleg van iwiw-ed ott megleshetsz.
2009. júl. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!