Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet venni hálós bugyit...

Hol lehet venni hálós bugyit szülés utánra? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet vettem bababoltban, 500 ft körül volt 5 db. Ez eldobható, klassz volt, zuhanyzás előtt betéttel együtt be a kukába, nem paráztam azon, hogy véres lesz-e a bugyim. Amire te gondolsz, olyat patikában lehet kapni, én azt is vettem, de az sokkal drágább volt.

Egyébként vehetsz kínai boltban is 100 forintos bugyikat, amit szintén nem sajnál az ember kidobni.

Kb 1 hétig kell majd hatalmas nagy bugyikat hordani hatalmas nagy betétekkel, bár ez kismamánként változó.

2009. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amilyet az előző válaszoló mutatott olyat Dm-ben is lehet kapni pár száz ft-ért. Nekem is ilyen volt.
2009. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tena fix rögzítőnadrág a hivatalos neve, bármelyik gyógyszertárban lehet kapni, 2db-os csomagban van, bk 300-400ft
2009. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2hete szültem,nem volt rá szükségem pedig ott volt.Always-t használtam.Elég volt.
2009. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vettem gyógyszertárban ilyen tena hálós bugyit, 2db tényleg csak 300 ft körül van. Vettem hozzá tena betétet is, tök jól rögzíti.
2009. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! jó ezeket olvasni, ugyanis én is vettem a DM-es fajtát a méretemben. Na itthon gyorsan fel is próbáltam, de őszíntén szólva b...mi nagynak tűnt (pedig a jó kis Tena betétet is beleképzeltem)

Ti kissebbet vettetek?

2009. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nahát nekem nem volt jó a hálósbugyi :-(

A tena betét elmocorog benne, pedig a bugyi is tena volt.

A sima eldobhatós viszont klassz volt, bababoltban vettem, 580 ft volt 5 db

2009. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan hálós bugyi is van amit nem kell mindig eldobni,hanem ki lehet mosni?
2009. jún. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!